Paroxetin (SSRI) a sociálna fobia

Príspevok v téme: Paroxetin (SSRI) a sociálna fobia
robert123

Ahojte . Chcem sa spytat A poprosit ludi Ktori maju skusenosti s tymto antidepresivom aby sa podelili o svoje skusenosti s ním. AKe mal na vas vedlajsie účinky na zaciatku liecby , po akom case sa popravili vase stavy a zacalo AD ucinkovat? V mojom pripade , bolo nasadene na socialnu fobiu ,niesom si tym isty, ci je to spravny krok a nie krok dole s tym vobec zacat. Za kazdy jeden ohlas a skusenost k tomuto lieku Dakujem velmi pekne.

Kayyo

Zdravim trpim panickou poruchou,soc.fobia ..rad by som spoznal slečny :) ktore maju tiez takuto neprijemnu chorobu,rad si pokecam o skusenostiach ako prezivate pocity ale hladam aj kamaratku na zoznamenie :) belisk@zoznam.sk

Emma18

Mne paretin veľmi pomohol. Zaúčinkoval tak po mesiaci alebo aj dvoch. Vysadzanie bolo horšie. Nezvládla som ho a prešla som na slabšie AD elicea. Užívala som ju cca 5-6 mesiacov a teraz som uz 2 tyzdne bez liekov. :) lieky ti len odporúčam. Mne zmenili život o 100%
Ak chceš pokecat osobne kľudne mi napis na silvia92@post.sk

mmm11

Ahoj. Brala som paroxetin (paretin) dlhy cas. Nastup je tam po nejakych 2tyzdnoch, mala som vela energie a pozitivne zmyslanie. Uzkost vymyzla pri nom, tiez mam soc fobiu. Len chvalim