Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné

tripupaky

Súhlasím s Natáliou a kyslíkovou dotykovu infúziou. Mal som celý chrbát aj plecia samý hnusný hlboký vred, bol som s tým aj u kozmetičiek, ale po návštevách u nich sa mi to ešte zhoršilo a kyslík mi konečne utrpenie ukončil. Chrbát je parádny. Tiež odporúčam

Lubomir_77

Akné sú dôležité.. signálizujú, že niečo nie je v poriadku. Je dôležité upraviť životosprávu a zvolniť tempo. Najviac pomáha bežná pestrá strava, kombinovaná so sezónnym ovocím, zeleninou, šaláty.. Žihlavový a šalviový čajík, večer moc nezaťažovať žalúdok najlepšie tak jablko a všeobecne obmedziť sladkosti, tuky a dráždivé potraviny. Dopriať si relax, oddych... pohyb na čerstvom vzduchu (pri komplikovanejších formách je nutné dať si záležať na výbere d o b r é h o doktora )

nata24

Lepšie ako Roakutan zaberá kyslíková dotyková infúzia. Čistý kyslík aplikovaný priamo do kože pomocou tlaku, žiadna chémia do tela ... Ja som na 100% spokojná. Robia ju len v Trnave :)

Lucia108

Ahoj, mne ho tiez dnes predpisala, tak som zvedava co sa stane. lekarku mam odporucannu mnohymi, cize si myslim ze mi uplnu kravinu zas nepredpisala...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.