Je mozne ze farbenie mi zlepsilo vlasy? Aj vam?

Príspevok v téme: Je mozne ze farbenie mi zlepsilo vlasy? Aj vam?
vlasy vlasy

Ahojte moje vlasy boli odjakziva jemne a to robilo dojem riedkych vlasov.Mam 23 nikdy som si predtyym vlasy nefarbila,no uz cca polroka si ich farbim na tmavsiu farbu od mojich prirodzenych a mam ich hrubsie pevnejsie.Vsade som citala ako farbenie nici vlasy a podobne,preto sa chcem spytat ci ma niekto podobnu skusenost??vdakaa

largia

ked si vlasy zafarbis vlasy sa su pevnejsie pretoze vlasovy povrch je obaleny farbou ked si ich odfarbis stanu sa krehkejsie pretoze odfarbovanie vytiahne z vlasov farbivo su z vnutra ako keby prazdne na dlhsie vlasy si ja davam jeden a pol farby korienky na dvadsat minut a konce na desat treba postupovat podla navodu

meri.m

Ahoj, ja som pár rokov nosila čierne vlasy (pôvodne mám jemné myšičkovské hnedé), a farba mi pridávala objem, no bohužiaľ len pri korienkoch. Po viacnásobnom farbení som mala pri dĺžke pod lopatky končeky "vyžraté" asi na polovičnú hrúbku. Neskôr som prešla na červené a medené odtiene, potom som skúsila hennu a k chemickým farbám som sa nevrátila. :)

zuzi74

Ano, ked si nafarbis jemne vlasy, posobia hrubsie aj pevnejsie, ale po case staleho farbenia zacnu byt suche a bez lesku. Jemne vlasy su totizto najnachylnejsie na chemicke a mechanicke poskodenie. Staci dofarbovat korienky a raz za cas si mozes dat nafarbit cele vlasy.