Chlapi, je to tak?

Príspevok v téme: Chlapi, je to tak?
Petra444

Chalani, ako vnímate svoju priateľku? Je pre vás tou najkrajšou alebo si myslíte o iných ženách, že sú krajšie ako ona? Nedávno som si vypočula, že sú krajšie ženy ako ja, ale u mňa má podporu a ľúbi ma. Naozaj tak vnímate svoje priateľky? Mňa to celkom zabolelo a nemôžem na to prestať myslieť. Chápem, že nie som miss, ale starám sa o seba, cvičím, každý deň sa maľujem a starám sa o vlasy, snažím sa dobre obliekať...ale aj tak sa mu vlastne nezdám príťažlivejšia ako nejaké iné.

------------

Ja som nikdy nemal problem vycitit alebo zo slov zistit ako co clovek mysli co ku mne citi aky je a tak podobne. Takze najlepsie by bolo keby si mu povedala ze ta to ranilo a ze chces vediet ako to medzi vami je ci ho pritahujes co k tebe citi. A nech to nezlahcuje slovami ze "co zas riesis zenska" lebo tebe na tom zalezi teba to ranilo. A sleduj ho pritom. Nie len co hovori ale aj ako.
Snad sa k niecomu dopracujes. V ludoch nie je zas az take tazke citat.
Ale mohla by si aj napisat co tej odpovedi predchadzalo. Nie je dobre tlacit ludi do odpovedi na blbe otazky. Ja som sa tiez nikdy nepytal ziadnej byvalej ci som najkrajsi, ci sa jej pacim a take veci. Viem ze najkrajsi nie som, ved co je to za blbu otazku. Viem ze som sa jej pacil aj sama mi to povedala ci dala nejak inak najavo. Mozno bol chudak v pomykove. Ale mozno je buran. Takze co predchadzalo tej odpovedi ?

Ellyn

Nooo nehnevalo ma tk, len som casto myslela na to,presne ako tu..... ved mam byt pre neho ja ta najkrajsia aj ked su na svete ine modelky........ on tiez bol pre mna najkrajší a milovala som hlavne jeho nedokonalosti,lebo to je on a preto ho ľúbim. No ked mi to povedal,cosi sa zmenilo. Nejako som zacala inak rozmyslat. Podla mna by totoz ust chlapa nemalo vynst. Pre nas baby je to urazka.a to mam dost nizke sebavedomie no nepomohlo mi to. Aj ked viem, ze iní muzi mi často hovorili,ze som krasna a pod. Aj kamarati a tak. No nevážia si co maju. Mne to povedal po 5r. Vztahu

Ellyn

Ako keby som citala o situacii u mna a priatela spred dvoch tyzdnov. Fost ma to ranilo, lebo aj ked viem,ze su krajsie, tak urcite to z priatelovych úst zabolelo.

kukykuk

A tvoj priatel je pre teba najkrajsi na svete? Krajsi a pritazlivejsi nez nejaky sexy uspesny americky herec alebo spevak? No vidis.
Proste je to tak ze keby si mohla mat este krajsieho a lepsieho tak si s tym lepsim, ale kedze kazdy skace len do vysky ako moze tak sa uspokoji aj s menej dokonalymi vecami a moze byt tiez spokojny. Takze moze byt s tebou rad ale samozrejme ze to neznamena ze oslepol a krajsie dievcata uz nevidi

Vsak

Salapatka presne tak, nevies citat s porozumenim, pretoze kazdy komentar to obsahoval. Vsetci ste mudri cakali za rohom, aby ste boli za mudrlantov voci komentarom inych.