Ketonova dieta

verteneverte

proteínová dieta nie je nič viac, ako usmerňovanie príjmu určitého druhu potravín na úkor iného. Produkty v obchodoch sú často zbytočne drahé, ako sa píše aj tu www.zzz.sk . Odporúčam naštuovať si princíp fungovania ketozy a potom si ísť nakúpiť do obchdu vhodné potraviny. je to celkom lacné riešenie

Lujzicka753

Funguje ! určite s ňou v prípade že presne dodržiavať ketofit pravidlá schudneš ...kolegyne v práci dali mínus 8-9 kíl za tri mesiace...

ponikk

A, čo som si pozeral túto tarinu diétu a konkrétnu stránku, tieto produkty majú oveľa menej sacharidov ako ostatné s ktorými som sa stretol. Každopádne, možno to vôbec nie je zlé.

ponikk

Ako povedala tara123, nikoho som zdiskreditovať nechcel. Človek nemôže vedieť aký titul má človek, s ktorým diskutuje, nikto nie je vševediaci. Snažil som sa len vyjadriť nestranný názor na tarinu otázku a túto diskusiu. Myslím si, že ak chce do diéty ísť, mala by konať podľa vlastného rozhodnutia. Každopádne, tara123, verím, že výsledky na sebe uvidíš.

tara123

Odpovedam, myslím si, ze ponikk ta zdiskreditovat nechcel, ale do hlavy mu zase nevidim no :D :D :D tak ano stoji ta za uvazenie ale ked mas ten doktorat musis takisto brat do uvahy, ze kazdy clovek ma iny metabolizmus, kazde telo reaguje na taketo veci inak. to je vseobecne zname, tak ako pri hormonalnych liecbach, pri gastroenterologickych liecbach, ci uz pri vstrebavani bielkovin a samotnej ketoze... takze hej, za vyskusanie nic nedam, ale rozhodne dam potom vediet, ako som dopadla ;) :P

odpovedam

Tara, rob ako myslis, su to tvoje peniaze. Za vyskusanie mozno nic nedas a mozno si rozhadzes metabolizmus a hormonalnu sustavu. Ale schudnes urcite, pretoze telo reaguje na stres. Ci uz je to zdrave, je vec druha.

odpovedam

Ponikk, doktorat uz mam, ale vdaka za diskreditaciu ;-). To, ze ketoza nie je dlhodobo prospesna je fakt, ktory si sama pri troche iniciativy a kritickeho myslenia zvladnes overit aj sama. Len si nemyl fakty s nazormi. Lebo dnes je v mode presadzovat trendy za zdravie. Opak je vacsinou pravda.

tara123

tak tieto ich rady ma celkom teda vydesili :D :D :D ale hej, ponikk mas pravdu, uvidím sama :D neviem prisla mi ta stranka doveryhodna celkom, ale nestretla som sa s nikym z mojho okolia, kto by ju skusal, no uvidim sama, uz sa celkom tesim :D :D :D

ponikk

Zdravé, nezdravé, ťažko povedať. Mám pocit, že tu diskutovali samí odborníci, žeby budúci doktori? Každopádne, tara123, je to na tebe. Či to vyskúšaš alebo nie. Možno schudneš a s výsledkom budeš spokojná, alebo ti to uškodí. Každopádne, za vyskúšanie nič nedáš, obzvlášť ak si si už z ketofitu niečo teda objednala.