Silikónové implantáty

Príspevok v téme: Silikónové implantáty
Ninus1515

Ahojte žienky ,chcem sa opýtať pár otázok ....Moje prsia boli vzdy take pekne pevne trojky ,za posledny rok som schudla ,pribrala ,opäť schudla a tak ďalej ...Mam pocit ,že trošku stratili na pevnosti aj veľkosti ...Rozhodla som sa preto pre implantáty ,nad ktorymi som nikdy predtym nepremýšlala ....chcem ich opäť trošku spevnit ...Chcem sa opytat kolko Vám zhruba trvalo hojenie,lebo u každého je to individuálne ,pripadne negativa a ktorú kliniku by ste mi vedeli odporučiť ...dakujem a prajem pekny dnik :)

Linda703

Urcite ano. Mne to pomohlo. Teraz mam sebavedomia na rozdavanie. Oplati sa to skusit. A najma este ak si aj vyberies skveleho doktora, tak Ti garantujem, ze lutovat nebudes..

Linda703

Je to presne rok a tyzden, co som bola na zakroku v centre plastickej a estetickej chirurgie v kosiciach na zvacseni prsnikov a mozem ti povedat, ze sa citim super. Som ovela sebavedomejsia a na mojom priatelovi badam ze je tiez ovela spokojnejsi :-) co si budeme klamat, nesla som na zakrok len kvoli sebe, ale aj kvoli nemu a urcite to nelutujem :)

KissMe

Mam silikony rok a par mesiacov. Predtym som mala Acka, teraz plne Ccka :) nelutujem, isla by som znova, bolesti neboli takmer ziadne ale to je individualne, pooperacnu som nosila 4 tyzdne- na odporucanie doktora. Na dotyk su makke, az neprirodzene prirodzene ;) Odporucam Porta Med v Kosiciach- dr. Jurasek ! Fakt skvely pristup a cena oproti inym "vychyrenym" klinikam nizsia.

doka

Ahoj,ja som bolesti nemala žiadne :),operovali ma poobede o 16.00 a na druhý deň ráno som išla domov,6 týždňov nosíš pooperačnú podprsenku a potom sa už pomaličky zaraduješ do bežného života,ja mám 4 deti a zvládla som to super :-),kebyže sa mám rozhodnúť ešte raz-tak bez váhania do toho idem hoc aj okamžite teraz-nie je to nič strašné :-),Ćo sa týka lekárov a klinik-je ich dosť,záleží kde bývaš...