Silikónové implantáty

Príspevok v téme: Silikónové implantáty
Ninus1515

Ahojte žienky ,chcem sa opýtať pár otázok ....Moje prsia boli vzdy take pekne pevne trojky ,za posledny rok som schudla ,pribrala ,opäť schudla a tak ďalej ...Mam pocit ,že trošku stratili na pevnosti aj veľkosti ...Rozhodla som sa preto pre implantáty ,nad ktorymi som nikdy predtym nepremýšlala ....chcem ich opäť trošku spevnit ...Chcem sa opytat kolko Vám zhruba trvalo hojenie,lebo u každého je to individuálne ,pripadne negativa a ktorú kliniku by ste mi vedeli odporučiť ...dakujem a prajem pekny dnik :)

DubravskaOli

hanuschka dakujem ti za rady, pozerala som cennik tej kliniky a sa mi tie ceny zdaju celkom prijatelne oproti niektorym inym klinikam toto vyzera celkom v pohode, som sa ta pytala aj na typ implantatov ale si mi nenapisala, mohla by si mi napisat? nevadilo by ti to? Myslim ze by si mi tym dost pomohla :)

rossie19

Sama som sa presvedčila o tom že lieky a rôzne akože tabletky na prsia nemajú účinok. Mrzí ma že som niekedy vôbec vyhadzovala za to peniaze a že som nešla hneď na zákrok, už dávno som mohla mať po probléme.. našťastie teraz už po ňom mááám :))))

Minatarosa

hanuschka ale všetky tieto vyšetrenia a takéto veci riešia sa priamo na klinike, nikam inam nebudem musieť chodiť?
Vieš že či sa to dá vyriešiť pod jednou strechou tam :)

hanuschka

Andy prírodnejšou cestou? Podľa teba tieto nejaké lieky pchať do seba je lepšie? A vôbec nemáš garantovaný u nich úspech. To je lepšie? hmmm tak to ti tlieskam :)
Áno DubravskaOli, normálne si otvor web stránku Centra plastickej a estetickej chirurgie a tam nájdeš celý cenník, koľko stoja implantáty, pobyt na klinike, koľko anestézia a všetky takéto podstatné veci, že si vieš približne pripraviť že koĺko by ťa to asi tak mohlo vyjsť.

DubravskaOli

stranku kliniky na ktorej si bola ty? tam maju normalne aj cenniky tak verejne? To som nevedela, ze aj takto to funguje, tak to teda idem kuk.Ty to mas aky typ implantatov ak by si mi mohla napisat? :)

andy001

tak podla mna je lepsie najskor skusit nieco prirodzenejsou cestou..priatelka napriklad vyskuala toto: -odkaz odstránený- a pochvaluje si..a ja sa tiez nestazujem lebo naozaj vidim zlepsenie :)

hanuschka

Minatarosa ahoj áno je to potrebné ale to všetko by ťa lekár na konzultácii s takýmito vecami oboznámil, že čo ťa vlastne čaká. Ty sa nemusíš dopredu stresovať, že ešte budeš musieť podstúpiť také a také vyšetrenia a neviem čo.:)

Minatarosa

Mňa by zaujímalo ako je to s vyšetrením pre zákrokom, je potrebné asi predoperačné ako pred každou operáciou že?
Nič takéto som predtým neriešila tak sa radšej pýtam :)

hanuschka

Zbytočne máš strach telo to zvládne bez problémov, hlavne by si mala byť fit, zdravá :) aby si sa aj bez problémov zotavovala...
DubravskaOli ahoj prepáč že až teraz :) záleží to aj od toho aký typ pŕs chceš, myslím tým implantáty. Možno by ti pomohlo, keby si si pozrela stránku kliniky, kde som bola ja, tam je cenník podľa ktorého sa v pohode zorientuješ :)

DubravskaOli

pekny vecer uz davnejsie som sa tu pytala kolko taky zakrok cca moze zenu vyjst ale nevidim ze by som dostala odpoved, preto by som sa rada opytala teba ci by si mi nemohla povedat o svojej skusenosti, co ta to vyslo cenovo a co vsetko to obnasalo?