Silikónové implantáty

Príspevok v téme: Silikónové implantáty
Ninus1515

Ahojte žienky ,chcem sa opýtať pár otázok ....Moje prsia boli vzdy take pekne pevne trojky ,za posledny rok som schudla ,pribrala ,opäť schudla a tak ďalej ...Mam pocit ,že trošku stratili na pevnosti aj veľkosti ...Rozhodla som sa preto pre implantáty ,nad ktorymi som nikdy predtym nepremýšlala ....chcem ich opäť trošku spevnit ...Chcem sa opytat kolko Vám zhruba trvalo hojenie,lebo u každého je to individuálne ,pripadne negativa a ktorú kliniku by ste mi vedeli odporučiť ...dakujem a prajem pekny dnik :)

Rara1

Neviem, nie som doktor, ale pod ma, to môžeš začať riešiť po skončení dojčenia. Ja som po dvoch deťoch a taky uvažujem o plastike pŕs. Vyberám si pracovisko, kam na to pôjdem. Máte nejaké zaujímavé tipy?

Kremeše

Mňa by zaujímalo ako to je po tehotenstve, kedy žena môže ísť si dať urobiť silikónové prsia? je tam nejaká presne určená doba?

kaslia

Infekcie som sa bála aj ja, ale našťastie všetko dobre dopadlo. A po zákroku som sa zotavila pomerne skoro, čo ma nesmierne potešilo. Pretože do života som sa vrátila ako nová žena, keďže som už konečne nosila pýchu na hrudi :)

rastlinocka

hovorim ti ze vsetko to zalezi od toho ci nenastanu nejake komplikacie alebo nie :) to sa neda vseobecne povedat, to ani ja sama neviem kolko ma ich este caka :) Sašena to proste si naozaj musis dat do hlavky ze su to lekari, ze oni ta beru ako pacienta a nie ako nejaky objekt :) Ake problemy? moze sa stat ze dostanem infekciu alebo nieco podobne.. ale dufam ze to bude dobre.

Sašena

rastlinocka

kedy ides este na kontrolu? a kolko kontrol po zakroku treba absolvovat? :) ja mam obavu ze by som sa asi hanbila ukazovat niekomu inemu moje prsia, ale asi sa na to zle pozeram, asi by som si mala uvedomit ze je to lekar a ze je to potrebne, ked chcem mat pekne prsia.

rastlinocka

moncisko to chce cas, nemam sa kam ponahlat, hlavne chcem aby sa mi to pekne zahojilo, aby nenastali nejake problemy. A podla hojenia uvidim ako a co a aj podla toho co mi v Centre plastickej a estetickej chirurgie odporucia. Predsa uz maju nejake skusenosti, kedy sa uz zena moze namahat a kedy este vobec.. :)

simonska

to je presne to co som ti pisala. Ona mozno este nema ani tusenia, kedy sa uz bude moct normalne namahat. To uvidi az po kontrolach ako sa to hoji a vsetko :) a podla toho sa uvidi.

moncisko

po akom case budes moct robit nejaky sport a namahat sa? to az po nejakych mesiacoch ci? presne preto som sa pytala, lebo tiez si myslim, ze musi byt nejaka minimalna doba ako dlho by pacientka mala mat podprsenku :)

simonska

moncisko u kazdej zeny je to ine co sa tyka pooperacnej podprsenky. Je dane ako dlho by ju mala zena mat, ale kazdej zene sa telo inak prisposobuje na implantaty. Niekomu to trva dlhsie inej kratsie :)