Bojim sa ze nam hypochondria pokazi vztah

Príspevok v téme: Bojim sa ze nam hypochondria pokazi vztah
Bez-mena

Dobry den,
Chcela by som poznat nazor nezainteresovanych ludi ohladom nasho zacinajuceho problemu.
Priatel asi pred rokom skolaboval a odvtedy ma problemy so zdravim. Par tyzdnov po tom sa dokonca aj citil nesvoj ak mal ist niekam medzi ludi, bal sa ze sa to stane zas. Bol uz asi na vsetkych vysetreniach ake existuju, vsade mu povedali ze je vsetko v poriadku, ze to bola len akasi nahoda, zhoda okolnosti. Vyzeralo to tak, ze sa vsetko vrati do normalu, no kazdy den sa stazuje ze ho boli hlava, citi nevolnost, za den si niekedy aj 5x meria tlak... Ja uz prestavam vladat, pretoze niekedy o nicom inom nehovori len ako je mu zle. Chcela by som mu nejak pomoct, ale neviem ako, vysetrenia su vsetky dobre, nehadame sa, nema v podstate ziadne problemy co by mu mohli sposobovat tazkosti. Niekedy ho polutujem, aby sa citil lepsie, ale niekedy uz fakt nevladzem a uz proste jednym uchom dnu a druhym von. Bavili sme sa aj o tom, ci to nahodou nie su psychoicke problemy, ci si to len nenamysla a tak. Vyjadril sa tak ze on nevie, ze aj jemu to uz lezie na nervy ale stale to pokracuje. Ja neviem ci mu naozaj nieco je alebo by sme mali zajst k psychologovi a riesit to s nim. Dokonca ani na sex uz nema velmi chut, ked som sa ho spytala kde je problem, tak najprv zahovaral a potom povedal ze jemu je zle a potom sa mu uz ani velmi nechce nieco zacinat, ze mam zacat ja. Lenze ked vidim ako sa pri tom tvari, mam pocit ze niekedy by najradsej zmizol, tak velmi nemam chut zacinat ani ja. Neviem ako to mam riesit dalej, poradte prosim ak viete.

ivonka133

V takých prípadoch je dobré zmeniť prostredie. Skúste vycestovať na pár dní. Zmena prostredia pomáha v takách prípadoch.