Zvlastny zdravotny problem

Príspevok v téme: Zvlastny zdravotny problem
mira_8

Povodne som sem nechcela pisat ale zvedavost ma premohlo. Dlhodoba ma prenasleduje taky zvlastny zdravotny problem ktory sa ale neprejavuje stale. Je to taky zasklb kutika pier niekedy aj celej pery ktory sa objavuje pri cviceniach kedy clovek musi opakovane zdvihat ruky az nad hlavu a cim dlhsieho robim tym sa mi kutiky ust stale viacej nadvihuju. Je to strasne neprijemny pocit. To s tym zasklbom som zistla uz na zakladnej skole na telesnej kde sme robili take kruzive pohyby rukami. Zo zaciatku cvicenia ziaden problem ale po chvili mi zacalo tak divne nadvvyhovat kutiky ust. Ako male decko som sa tym moc nezaoberala ale rozmyslala som nad tym ci sa to stava aj inym. Teraz mam 22 a zacala som cvicit pricom sa mi znova pripomenula sa mi ta zalezitost. A vsimla som si ze ked aj moc zdvihnem ruku nalriklad pri obliekani tak sa mi to tiez stane ale zas niekedy nie. Obcas mavam bolesti hlavy ale tie sa mi uz neobjavuju tak casto. A niekedy mam pocit ze sa mi zle dycha ale to sa tiez nestava pravidelne. Mna ale hlavne trapia tie zasklby pri cviceni chcem vediet ci je to normalne a ci sa to tiez niekomu stava.