Celulitida v puberte

patinka

s tým plávaním to mám osvedčené ... každý rok chodím na 6-8 týždňovú dovolenku k moru kde dosť veľa plávam ... vrátim sa vždy bez celulitídy s úplne inou postavou ... oveľa krajšou, spevnenou ... ale to tiež netrvá dlho - dva mesiace a celulitída je tu znova ... ten škaredý pohľad do zrkadla :((( pomáha len cvičiť a cvičiť, piť veľa minerálky :)

liana24

no aj ja mam celulitidu asi od 20-tich a postavu mam tak akurat (takmer idealne miery), no zial celulitidu tiez, proste to je dedicne, skus rozne kremy, ja sa teraz chystam na jeden pristroj na kozne oddelenie, tak uvidime co to urobi.

lubbi

Aha no skusim?A je vidiet aj neake vysledky?
inak baby založila som novú diskusiu veet pásiky na citlivú pokožku tak dajte vedieť pls :)

akuska

Baby, zaručene pomaha masirovat si zadok. Verte mi. Ja mam s tym problem uz davno a kremy nestacia. Treba to kvalitne masirovat(v smere hodinovych ruciciek), a natierat nejaky kremik. Nemusi byt anticelulitidny, ale aby hydratoval.

lubbbi-lubi

aha. tak dik moc :-D podarilo sa vam niektorim zničiť ju celkom?
a ešte by som sa chcela spýtať na tie pásiky veet.Pri pravidelnom použivaní sa chlpky preriedia a si bletsie ?