Svrbenie..

Príspevok v téme: Svrbenie..
Aless

Pekny deň prajem :) Mám taky dá sa povedať už dlhodobý problém a ja to poviem narovinu - svrbenie vagíny.Prebieha to už veľmi dlho(polrok cca) a neviem sa toho zbaviť..Kedže som to najprv riešila tym ,že to bude mykoza alebo kvasinky a tak tak som najprv použivala canesten mastičku aj tablety..Nič neustupovalo tak som to ešte zo začiatku neriešila,ale až po čase ked som šla ku gynekologičke ale tam sa zistilo že mám akútnu vaginitídu alebo niečo také ani nepamätám a dostala som lieky medofloxine tuším neviem ako sa to volalo presne..No nepomohlo..nič mi zatial nepomohlo,sestrička mi poradila aj gel soforelle,ale to len mimo toho a žiadne vysledky vôbec..Používala som aj Rosalgin ,nič nepomohlo taktiež..Zo začiatku ked som mala menštruácie tak ma to počas toho menej svrbelo ,ale teraz ma už aj počas menštruácie svrbí aj ked možno menej..Bola som aj pri obvodnom lekárovi,ten mi predpísaval tablety ale už nepamätám ako sa volali..Zrejme to boli na infekcie a bakterie a možno mi aj pomohli bakterie dať preč lebo som mala 600 bakterii či ako....Podľa papierov(vysledkov) od gynekologičky mi predpísal  tablety ,ktoré mi asi prvé zaučinkovali najlepšie pretože ked som ich brala tak vôbec ma nesvrbelo asi len trochu uplne,ale hned ako som ich vysadila tak sa mi to vratilo..Volali sa tuším Nitrofurantoin..Podľa tohto ma doktor poslal ku nefrologičke,či nemam problémy s močovými cestami ,tak som tak chodila asi dva mesiace na vyšetrenie,davala som moč a tak,doktorka mi robila sono vyšetrenie obličiek ale nakoniec vyšlo všetko v pohode,akurat bolo len to že som mala hustý moč ale žiadnu infekciu v moči som nemala...Takže v tomto problém nie je.Doktorka mi povedala,že sa mam obrániť na gynekologicky problém..Tak okay,pred týždnom som bola u gynekologičky,robila mi výter ,kde sa nič nenašlo,všekto bolo v poriadku ,žiadne kvasinky ani nič..Pri alergologovi som bola,daval  mi take tie kvapky na ruku čo podľa toho ma zistiť či som na niečo alergicka ale všetko bolo v poriadku no..Ešte idem na vyšetrenie parazitov či to nie je náhodou,to no ale neviem..kedže som čítala že tie sa najmä prejavuju v noci ,že to svrbi vtedy najviac ale mna to vtedy nesvrbí praveže..Neviem vôbec čím to je ,už som z toho zúfala a neviem čo mám robiť.Keď sme to skúšali s partnerom tak to pri tom bolelo..Tak vôbec nerozumiem..Chlamýdie alebo mykoplazmy nemám..Prosím dajte mi nejakú radu ,či neviete ako sa toho zbaviť..Bola by som Vám veľmi vďačná keby ste mi pomohli PROSIM.ďakujem

Mmska

Vyskušaj tyzden uzivat MMS 1 a tiez si daj kupel s cistou neprifarbovanou morskou solou, do ktorej pridas niekolko kvapiek MMS 1. Vtedy nepouzivaj ziadne maste ani lieky. A tea tree olej by ti tiez mohol pomoct, minim. na ukludnenie svrbenia. A to co ti uz pisali tak s tym suhlasim. Vyluc cukry, bielkoviny a cestoviny. Snaz sa jest zasaditu stravu. Nejde o to ci jes zdravu stravu. Musis jest spravnu stravu aby si si odkyslila organizmus. Kysle prostredie je totiz liahnou bakterii, co mas aj potvrdene u lekara.

Aless

ďakujem zatiaľ za rady,nevie niekto z čoho by to tak mohlo byť? :/ alebo skúsenosti čo si myslím že veľmi takýchto prípadov nie je..

mascha

dôležitý je aj stav čriev,lebo to môže prechádzať na ženské orgány, sprav si teda očistu, napríklad aj šťavou domácej kyslej kapusty,alebo počas dňa, zjedz zopár lyžíc,to je však len minimum,viac zdrojov nájdeš na webe, dobrý je napr. klystír s odvaru paliny a miniklyzma do pošvy

Žssssssss

Kup si bio kokosovy olej a tym si ju natieraj. Vazne. Svrbenie ti ak neprestane vyrazne zmierni. Prestan okamzite jest cukry a sacharidy z toho sa mnozia bakterie. Zacni jest vela zeleniny tvaroh jogurt acidko a dodrzuj dlhodobo. Skus aj protikvasinkovu dietu. Ziadne sladkosti ovocie chlieb ryzu cestoviny polotovary.

Aless

Neviem no či lacné,také normálne :D Snažim sa vždy bavlnené :) A vôbec nemam sexualny styk teraz ani nič podobné..Neumyvam si ju mydlom ,ničím..Snažim sa vždy poriadne čistou vodou..A inač,hygiena je uplne plná umývam sa každý deň..Haha,že ako chlap,no,neškrabem si to vždy a všade,ved viem sa ovládať..ale je to neskutočne neprijemne..A s tou stravou..no neviem..Nejem nejake nezdrave jedlá..Ale nechápem,prečo ma to bolelo pri sexe,ked výter bol negatívny? A prečo ma to vlastne svrbí? ach

xem

nenosis nejaké lacné spodné prádlo alebo čo ? alebo neumývaš si ju moc mydlom/gelom.. ? alebo pouzivas nejaké sexuálne pomocky vibrátor dildo gulicky .. ?
alebo skús zasaditú stravu
teraz asi vyzeras ako chlap ked sa stale musis skrabkat..