Palenie a svrbenie

Príspevok v téme: Palenie a svrbenie
didinka

Dobry den chcela by som sa opytat, co by to asi mohlo byt, nemam kvasinky ani nic podobne to viem ale mocova trubica ma strasne pali a svrbi a este ked sa blizie pozriem tak je ako keby tenka vrstva na nej osuchana neviem to inak popisat ale proste to pali a svrbi, ked cikam tak nic necitim praveze ako keby mi to pomahalo ale ked sedim tak to nehorazne svrbi az pali prosim poradte? a zapal mocovych ciest nemam bola som u doktorky ktora mi dala canesten ale ten to zhorsuje

zuzula007

xxx1 ale canesten nieje len na nohy ale je aj canesten na intimne partie.su dva druhy na nohy a na ... tam dole.canesten je oukej mam s nim dobru skusenost.

andy

Dobrý deň, neviem si poradiť. tri mesiace cítim z dola bolesť, pálenie pri sedení a aj také ako šimranie.neviem to lepšie popísať. výtok nemám, bola som viac krát u urolóda a gynekológa ale všetko mám v poriadku. povedal,že nemá ma čo bolieť. na kvasinky mi dal Jenamazol,mala som pocit, že je to potom ešte horšie. skúšala som aj canesten ale nič. teraz 5 dní používam tamtum rosa ale stále to cítim hlavne zvonku.fneviem si rady, poradte

RNG

Repik je vyborny. Skoda ze sa z neho nerobia extrakty s garantovanym zlozenim aktivnych latok
Totiz obsah aktivnych latok v bylinnych cajoch zavisi od miesta, kde bylina rastie casu zberu ,sposobu susenia a kvantity luhovane v caji.
Celkove aj najlepsie byliny preto nemusia mat ucinnost. To je velka skoda.

sisa22

s tym Canestenom je to pravda. Ja som mala take svrbenie, a dala som si Canesten, uz dva tyzden sa neviem zbavit plesne, co mi to tam porobilo az hroza,mam tam ranky. Tak si teraz davam repik, konecne to zabera.

RNG

Velka davka probiotik, kvasene produkty ich nemaju dost na (liecenie?)
Na kolonizovanie crevneho traktu spravnymi uzitocnymi probiotikami treba mnoho miliard. Tieto vyrobia ochranne latky proti plesniam a kvasinkovym infekciam.
Inac zober protiplesnove:
kokosovy olej(niekolko lyziciek), oreganovy olej(3x2 z.t.) roztok GSE, alebo aspon pi stavu z brusnic, to casto pomoze.Alebo kompot, alebo lekvar.

xxx1

cenesteeennn?? v jedej teme som už spomenula že moja gyn. mi povedala že..citujem.."cenesten si v žiadnom pripade nemám natierat tam dole..že s tým si možem potret tak pliesen na pätach ked sa vratim s kupaliska"..tak to ani neskusaj! fakt pre tvoje dobro..ani niktora ina!

suera

pouzivat intimne gely bez midla aco sa tyka liecby tak candibene...a pouzivaj nivea harmancekove jemne obrusky..papier drazdi..ppa:)