Na zbláznenie

Príspevok v téme: Na zbláznenie
XxX3366

Ahojte, potrebujem poradiť ohľadom môjho ex. Rozšli sme sa už pred 100 rokmi, ale osud nám nenahral do karát a museli sme byť v kontakte každý deň. On si pravdaže našiel frajerku ktorá je nenormálne užastná a všetko čo ja som nebola... :D Ale keď sa stretneme v meste a je opitý stále behá za mňou a stále sa cpotrebuje o nečom rozprávať, nenormálne blízko od seba stojíme stále sa na mňa tlačí aj keď mu poviem aby si dal pohov. Chytá ma za vlasy, a stále chce aby som sa na neho pozerala. Niekedy mám pocit, že ten náš bolestivý rozchod ani nemusel prísť, keby nie je hlupák a vedel si ujasniť čo vlastne chce. A moja otázka je, čo si mám myslieť o tom jeho chodvaní v meste. A tak...

Maoam

ze sa takym vobec zaoberas...uprimne?

overuje, ci ma alebo nema este sance ta dostat, co je vzhladom na to, ze je zadany a na ulici sa ta tam fyzicky snazi dotykat..ach dievca, co robi svojej priatelke, by robil aj tebe a takeho chces?

zabudni, vyciarkni ho proste a daj mu to hlavne jasne najavo

ak s nim chces ostat v kontakte a la kamosi, tak musis urcit jasnu liniu-hranicu a je to teda iba na tebe

je dost mozne, ze ak to urobis, uz ho viac neuvidis :D, lebo plan nevysiel

zulajda

Ak by sa chcel k tebe vratit tak sa normalne vrati. Tiez si myslim ze si len chce dokazovat ze ho este chces. Jednoduche...

0vecka

XxX3366 tazko povedat mozno t axce naspet ale nechce si to priznat alebo je jeho sexualny zivot naprd a viac sa mu to pacilo s tebou

Fleur-de-lis

príde mi tak nezrelý, že by som si držala odstup. Možno si len niečo dokazuje, možno nie je taký spokojný s novou priateľkou, možno možno možno... Ale je to jedno, lebo ten vo vzťahu celkovo nemá čo robiť, keď sa takto správa. Teda ja mám určité hranice a kto by sa takto správal, tak by mohol byť nanajvýš kamarát... Ako ty musíš vedieť čo chceš. Ak by ti nevadilo, že pripitý behá za inou, no tak sa zaoberaj ďalej tým, čo si máš myslieť o jeho správaní ;)

hopeup

nemysli si o tom nic, ak by sa s tebou vyspal tak by bolo po všetkom asi si len potrebuje dokázať ze ta dokaze dostať, bohužiaľ skúsenosť kamarátky, odkopol ju jak handru
z mojej strany ti viem povedat nerob to ved ma priateľku snad nechces niekomu liezť do kapusty