Rozisiel sa so mnou frajer..

Príspevok v téme: Rozisiel sa so mnou frajer..
12346764322

Rozisiel sa snou chalan este pred 3 mesiacmi ale proste neviem sa z toho nejako dostat lebo to bolo z nicohk nic.. :) po 1 roku a 2 mesiacoch povedal zrazu ze ma nelubi a aj tk zo dna na den tak sme sa rozsisli a assi dva mesiace sa na mna pytal skym som co robim do kedy som vonku a tak.. a ronil napriek ze stale vravel ako si teraz uziva ci co :) pomozte prosim a pobedzte nato vas nazor :)

12346764322

Ako zijem si svoje a necakan nanho ale niekde v hlbke stale dufam aj ked to neni dobre.. ale aj keby ma vhce tak ho urcite neprivitam s otvorenou narucou!!! :)

zufaladalsia

no problem je v tom, ze uz je s nou vyse roka a stale si volame a tlaci mi kaleraby do hlavy..a ja sprosta cakam ako sprosta kedy sa rozidu

julka1111111

Čo sa týka Tvojich pocitov, 3 mesiace sú krátka doba. Pár dní budeš mať pocit, že ho už nechceš naspäť, ale prídu chvíle keď Ti bude zase veľmi chýbať.

12346764322

Kolko by si mu tipla podla takehoto spravania? :)

Inac kolko mas ty lebo nieze ta prekvapi moj vek neboj nemam 13 -14 ako vacsina bab tu ;)

julka1111111

Aj môj bol fajn chalan, a tiež mi to isté vravel každý, že šak on pochopí o čo prišiel a tak.. Ano ludia robia chyby, ale nech nečaká, že si to ako po 3 mesiacoch rozmyslí a ty ho privítaš s otvorenou náručou a nebudeš žiť ďalej a čakať na neho. Treba ísť ďalej, stretávať sa s novými ľuďmi, rozširovať si obzor a robiť to čo človeka napĺňa. Veľmi by ma inak zaujímalo koľko ma on rokov..

12346764322

Baby je to tazske.. on bol fajn chalan ale teraz mi vsetci vravia ze bude este lutovat co spravil a tak... ako citim este k nemu nieco ale meviem :(

julka1111111

zufaladalsia ..žienka hlavu hore, aj ty to zvládneš, áno je to ťažšie prišla si o domov, o chlapa, o budúcnosť, o sny.. Obráť sa na rodinu, ak máš takú možnosť a začni odznova, aj keď to bude ťažké zo začiatku. Pretože ako mi v mojich ťažkých chvíľach niekto povedal : Neboj sa všetko je, tak ako má byť. A až po čase som pochopila, že to bola pravda.

julka1111111

Keď Ti nevie odpovedať, tak mu už neodpisuj aj keď bude písať z iného nicku. Ten kto Ti bude písať z iného nicku sa predstaví, keby chce niečo súrne. Možno rozmýšľa nad tým či spravil dobre, aj to môže byť, ale nechcem Ti dávať nejaké falošné nádeje. Podľa môjho názoru, však Tebe aj jemu (ak si nie je istý svojím krokom) prospeje ked budete bez kontaktu a treba mu to dať najavo. Lebo keby Ťa veľmi chce naspäť, tak by Ťa pozval na kávu alebo von. A nie vypisoval na FB ešte aj pod iným nickom. Začni sa venovať sebe, pracuj na sebe a uvidíš čo prinesie zajtrajšok. Možno bude krásny romantický návrat alebo príde nová vzrušujúca láska. :-)

zufaladalsia

ahoj, no to si este celkom dobre dopadla.. so mnou sa rozisiel s argumentom, nech sa vystahujem (byvala som u neho) lebo ze zajtra tam dojde jeho nova priatelka...