Potrebujem schudnut 4kg za 3 tyzdne ...

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut 4kg za 3 tyzdne ...
Andrea899

Caute, potrebujem schudnut 4kg za 3 tyzdne kvoli neplanovanemu navratu do prace - potrebujem sa dostat na moju povodnu vahu. Rozmyslam ze ako na to, pokusim sa jest do 1000kcal/den ale bojim sa toho ze vecer budem mat navaly hladu a podobne. Vahu som mala vzdy rovnaku ale od zaciatku leta sa neustale prezieram a cudujem sa ze som nepribrala viac ako tie necele 4kg ... Mate nejake tipy na stravu a podobne? Co jest aby som nebola hladna?

Jolanka

nemas sa coho bat ja som schudla 6kg podcas mesiaca a to som chodila behat 2x tyzdenne, uzivala Piperine Forte, a nejedla po 20 vecer

Martinanz

skus sa inspirovat mnou stravovat ako som nizsie uviedla a Piperine Forte len jednu tabletku rano a uvidis efekty pridu ..

marfuska76

ja uz 2 den uzivam Piperine Forte takze efekty nemozem posudit ;) ale mam malicku nadej ze mi to konecne pomoze k vysnivanej postave

Martinanz

rano Piperine Forte potom si davam ovocny salat, praca v praci raz za cas si dovolim aj fast food ale inak si robim doma jedlo vacsinou maso ryza ci makaron a doma uz len salatik
a tri krat tyzdenne posilka

KarolaBA

super tak uzivam spravne, myslela som ze nieco robim zle lebo zatial chudnutie ide pomaly
co okrem uzivania Piperine Forte robite? musim rychlo schudnut do siat

marfuska76

ja som zatial pocula o Piperine Forte dobre veci od kamaratok v praci ... tak si skusim objednat aj ja.. kde si objednavas ty korcula?