Potrebujem schudnut 4kg za 3 tyzdne ...

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut 4kg za 3 tyzdne ...
Andrea899

Caute, potrebujem schudnut 4kg za 3 tyzdne kvoli neplanovanemu navratu do prace - potrebujem sa dostat na moju povodnu vahu. Rozmyslam ze ako na to, pokusim sa jest do 1000kcal/den ale bojim sa toho ze vecer budem mat navaly hladu a podobne. Vahu som mala vzdy rovnaku ale od zaciatku leta sa neustale prezieram a cudujem sa ze som nepribrala viac ako tie necele 4kg ... Mate nejake tipy na stravu a podobne? Co jest aby som nebola hladna?

Andrea889

Caute, tak okolo 55kg som mala vzdy, vzdy som bola chuda, uz od mala.Moje miery su (boli)87-63-80. Na stravu som si davala trosku pozor ale teraz som mala 5 mesiacov volno a v lete som si uzivala. Nepribrala som nikde okrem brucha, tam vidim rozdiel a kedze nastupujem uz v polovici oktobra tak sa chcem dostat spat na moju povodnu vahu, nemusela by som drzat ziadne extra diety ale tak teraz budem trochu musiet ... Dakujem za rady, budem sa snazit davat pozor na to co jem a dufam ze aspon 2kg pojdu dole.

odpovedam

Nutit nie. S tym nesuhlasim. Ale zakladatelka temy si vybrala istu pracu a vie, do coho isla. ale postavu je fakt lepsie vidiet, lebo nepozname pomer svalov, tuku, vody, kosti a organov v tele. Ja som sa prirodzene narodila ako kost a koza. Nie vsetky chude baby sa ku chudosti museli dopracovat. Co som nizsie v diskusii spominala kamaratku, co tiez robi letusku pre emiraty, ma rovnake parametre a chuda nie je, taka priemerna baba, ale ma dost velke prsia aj zadok (myslene v dobrom). tazko sudit, ked cloveka nevidno. Ale som za upravu jedalnicka, nie vsak za hladovanie alebo tvrde diety. Sport takisto neublizi. Ale treba najst to, co cloveka bavi a robi to pre radost, nie z frustracie.

0vecka

odpovedam ale nutit 171cm zensku aby mala 55kg ?? ak ma sirsie ramena a boky tak je to velmi velka podvaha... uz aj zena s nomalnou postavou by mala mat viac

odpovedam

Bohuzial. Ale osobne napr. nevidim nic zle na tom, ak clovek chudne zdravo a chudne tuk a zadrziavanu vodu. Urcite si uz pocul o skinny fat. Vtedy to vie pomoct. Ale je to drasticke. Vezmi si, ze aj modne domy chcu chuducke modelky, ale nie take s PPP. Pritom ta hranica nemusi byt postrehnutelna. Kamoska mala roky anorexiu, nik si to nevsimol, pretoze nebola kost a koza :-/. Ale to uz odbieham od temy. Inak suhlas...

odpovedam

Taketo stavy prejedania sa su casto len odrazom akehosi zufalstva a trapenim sa nad vahou. si mlada baba, urcite aj pekna a stihla. nepadaj zbytocne do frustracii. ono to pojde. nedavaj si hlavne nerealne ciele, potom budes demotivovana. radsej to obrat - povedz si, ze sa chystas urobit zmenu a tesis sa na to. aj ked to nebude hned, proste si povedz "no a co, tak schudnem pomalsie". Kebyze posles fotku, bolo by lepsie odhadnut, ako sa mas nastavit. Ale s takou vyskou urcite nadvahu nemas, mozno len problemove brusko. Preto si drz proteiny vysoko v strave, aby si chudla tuk a zhadzovala vodu. Drzim ti palce, viem, ake to letusky maju. Ale naozaj. Skus to s vacsou laskavostou k vlastnemu telu a zdraviu a ak to potrebujes, sama sebe odpust prehresky. Potom sa budu menej opakovat ;-)

Andrea899

Tak ako hovoris, musim si zacat davat znovu pozor na jedalnicek, tak ako donedavna. Viem presne pricinu a to je ze jem 2-3x viac ako kedysi a hlavne nezdravo, konecne som mala chvilu volnu ale stale som z niecoho v strese. Vzdy som jedla tak ako si hovoril/a (vela bielkovin, malo sacharidov), ale tak bude to teraz dost tazke, hlavne vecer ... Jedalnicek mam uz premysleni, skusim to s 1000-1200kcal 'dietou'a uvidim ako sa mi bude darit, hlavne potrebujem nejaku psychicku podporu :D chcela som zacat uz dnes ale poobede ked som sa vratila domov tak som to nezvadla, zacalo to cokoladou, najprv kocka, potom cely riadok a skoncilo to pri pive a chipsoch ...

odpovedam

martina.kovac... poprezerala som si par clankov zo zdroja, ktory si tu uviedla. vtipne je, ze sam autor pise "neverte mytom", ale sam ich v textoch ma :-).