Dali ste sa niekedy dokopy znovu s vasim ex?

aliaaa22

Tak ako neviem no ...

Su to uz 3 mesece a pol a z toho mi 2 mesiace ako keby robil napriek vravel ako si uziva aj ked to nebola pravda.. posiel mi jeho kamarat fotky ako xvici a to on sa rozisiel somnou nie ja snim takze neviem.. vypytoval sa na mna takze neviem o co mu ide

Yogi18

Po niekoľkoročnom chodení sme sa rozišli - dôvod, mal na mňa málo času. Asi za nejaké dva roky (nikto z nás nechodil s nikým iným pomedzi to) sme sa dali opäť dokopy. Vydržalo nám to vyše pol roka, kým sme sa opäť nerozišli pre rovnaký dôvod.. takže mne sa neopltilo 2x vstupovaž do tej ister rieky, pokiaľ sa obaja nezmenia...

Lala 33!

U nas su to uz 3 mesiace z nicoho nic mi povedal ze vraj ma nemiluje z jednohi dna na druhy.. ale po rozchode sa na mna este vypytoval ze skyn som skym idem von a tak.. jeho kamarati mi posali sms a zistila som ze to bol on takze nebiem co tym cieli nerobim si nadej je to premna uzavreta kapitola ale nechaoem jeho spravannie

Filip TT

Kolega sa dal dohromady s manzelkou s ktorou sa rozviedol. Asi dva tyzdne po rozvode. Bola to nevera z jej strany, mala vztah na pracovisku, podala ziadost o rozvod, ale rozmyslela si a vratila sa. Kolega si zobral dovolenku a odisli niekam na hotel do hor....