Nepotrebujem sex

Príspevok v téme: Nepotrebujem sex
1karina1

Dlho som zvažovala či sem napísať či nenapísať. Je to aj trošku trápne, keď žijeme v dobe, že kde sa človek pozrie, všade samá nahota a sex.

Nie som žiadna puritánka ani babka, mám 38 rokov, a hoci máme s partnerom dve deti, a v mladosti to bolo po sexuálnej stránke divoké :) cítim a viem, že ten sex mi nejak nechýba.

A som si úplne istá, že keby som aj mala iného chlapa, po čase by ma to prešlo. Teda chuť na milovanie.

Odjakživa to tak so mnou bolo. Najprv neskutočný chtíč, vzrušenie, chuť. Po cca dvoch rokoch stop. Raz za pol roka bolo na mňa veľa.

Pritom partnerov som naozaj mala rada, bolo tam všetko. Okrem sexu,pravda, ktorý im postupne začal chýbať. Zas nebolo ich veľa, pred terajším a založením rodiny dvaja.

Nechcem navštíviť poradňu, pretože mne ten sex proste nechýba tak načo? Partner ak naznačí nespokojnosť, tak to milovanie nejak prežijem a zas je chvíľu pokoj.

Viem, že to vyznieva sebecky, ale nie som sebecká, viem človeku dať srdce na dlani som normálna obetavá žena a matka, ktorá svoju rodinu miluje..Len nemiluje milovanie.

Je to taká hrozná chyba?? Je tu ešte niekto s takýmto "postihnutím"?

Nechcem partnera stratiť, no sú chvíle kedy sa za nič na svete nemienim hrať na vzrušenú ženu vzdychajúcu v jeho náručí..Príde mi to, že z neho robím idiota a je mi to celé ľúto :(

Marosko-n

Vážená manželka a maminka -1karina1.
Asi si zabudla , že existuje SEX a existuje Milovanie. Malé dieťa si pritúliš k ňadram poláskaš sa sním, pomaznaš a tak sa citovo uspokojíš.
Ale manžel si vzal milenku za ženu na celý život, preto sa zaviazal, že postaví dom, bude pracovať aby sa milenka ich detí mal lepšie ako na ulici, alebo v samote !
Keď si bola mladá tak ťa sex priťahoval k mužovi a nevzala si si ho z citu ale z chťíčov a feromonov.
Zrejme nemáš ženský cit a si sebecká, a ani rodičia ťa to nenaučili, že okrem sexu je aj cit a milovanie, ktoré je ospevované v básňach divadle operách atď.
Zreme si nepochopila zmysel života a to že nie si zviera ale Homo sapiens. Lebo zvieratá sa tak chovajú, keď nemajú chtíče tak nikoho nepoznajú. Vyzerá tak ako keby si citovo zostarla.
Tvoj manžel si vzal milenku aj s tým mladickým citom, ktorý si dala deťom a on je z teba sklamaný.
Kým si matka si pre deti potrebná ,ale keď dospejú tak na teba vykašľú, a ostane ti len muž, ktorému dlžíš cit a lásku za 20 rokov !!!
Deti ťa dajú na starosť do starobinca, no manžel bude do smrti pri tebe a bude ti oporou.
Preto nám Boh dal cit a milovanie, aby sme sa odlišovali od zvierat a aby sa naplnilo, BOH JE LÁSKA:

hehe1

juju daj si skontrolovat u urologa testosteron, to je prva rada, existuju rozne boostery, tribulus terrestris a pod., da sa to riesit, len treba chciet

juju

Ahoj karin, velmi dobre viem co si chcela napisat a ako sa citis, bohuzial som na tom rovnako. I ked predsa maly rozdiel - som chlap. Sex mam o nieco castejsie, asi jeden krat za mesiac mozno mesiac a pol. partnerka sa ma stale pyta ci niekoho mam, ci ju vobec lubim, ci s nou chceb byt... velmi mi na nej zalezi dal by som jej cokolvekna tomto svete, len ten sex... ja jej to uz ani neviem vysvetlit co sa vo mne deje. Ked sa mame rozpravat na tuto temu zrazu neviem co povedat, neviem ako jej tomam vysvetlit co sa vo mne deje. Pripadam si ako zaostaly chlap ktory sa nevie poriadne vyjadrovat. Uz som rozmyslal j o rozchode aby som ju netrapil - nedokazem sa s nou rozist. Myslim ze nas vztach je inac plnohodnotny. Ked sa dostane na temu sex a milovanie tak je to cele zle a neklape ani to co je inak super. Zase ked sa pozriem na to z jej strany tak ju plne chapem a rozumiem ze je plna pochib. Neviem ako dalej. Sme spolu 3 roky. Moc si prajem aby som sa zmenil, len neviem ako, do nejakych pirul a praskov sa mi nechce, ale asi to skusim. Mozno mi chyba jejaky hormon... ak si to karin uz nejak vyriesila tak daj vediet

dvojpes

pises to, ako keby to bola nejaka rarita :)
ale podla mna je to u zien uplne normalne a bezne.

mudrejsi alebo akcnejsi muzi to riesia milenkami, hlupejsi alebo pohodlnejsi muzi platenymi sluzbami a romantici rozvodom.

no a samozrejme su aj taki, co sa prisposobia, lebo zas plati aj to, ze:
"sex je pre deti, dospeli si vypiju"

Žužova

To je teda rada že nech si najde nejaku inu,najlepšie kamaratku na vytrty.. preboha to čo je za moralku...
No je to voči tvojhmu mužovi dosť blbé,..skušala si nejaké zmeny,metody ako si privolať chuť ? ono asi jediné čo ti ostáva je premáhať s anasilu no,ak ccheš aby bol šťastný..ale viac šťastný by bol zrejme keby má partnerku ktorá by to ozaj chcela a tužila po ňom.... je to ťažké takto,zase nieje vzťah len o sexe... ale je velmi dôležitý a raz za pol roka je ozaj málinko :/

sususu

karina - preco myslis si ze je to tak? Zmenil sa tvoj manzel, al. pribral? Nestara sa o seba, nevonia sa atd??? Nechapem to..ja si len predstavim svojho priatela a uz ho chcem... ja mam zase zvyseny sexualny chtic..ale pracujem na tom...dost mi tu ludia pohohli svojimi pohladmi...ale skus si predstavovat veci ako sa bozkavate prvy krat...napr. alebo ze ste sa prave spoznali, ze je to niekto koho nepoznas to tiez asi pomaha ako navodenie chute, potrebujes asi vzrusenie a zmenu. Vsetko je v nasich hlavach :-)

suineg

ako sa hovorí 100 ľudí 100 chutí, ale zase 1x za pol roka to je myslím si extrém, muž je zjavne diskriminovaný, pokiaľ nemá rovnako fyziologické potreby.
Vyzeráš byť v pohode, dovoľ mu ak bude mať výhrady žiť sexuálne aj s inou ženou a budeš mať naďalej pohodový vzťah inak po čase utečie.
Najlepšie nejakú kamoškou, ktorá je protipól teba, aspoň to budeš mať pod dohľadom.

dalsi

Filip TT - tak to si vedla. Niektore zeny sa mozu chciet mojkat, masirovat - ale ten sex im moze byt stale neprijemny. No a chlapa to bavit stale nebude masirovat, vzrusovat sa a potom nic...

Nieco take by mala zena vopred muzovi povedat, lebo je to ako podraz vo vztahu.