Nepotrebujem sex

Príspevok v téme: Nepotrebujem sex
1karina1

Dlho som zvažovala či sem napísať či nenapísať. Je to aj trošku trápne, keď žijeme v dobe, že kde sa človek pozrie, všade samá nahota a sex.

Nie som žiadna puritánka ani babka, mám 38 rokov, a hoci máme s partnerom dve deti, a v mladosti to bolo po sexuálnej stránke divoké :) cítim a viem, že ten sex mi nejak nechýba.

A som si úplne istá, že keby som aj mala iného chlapa, po čase by ma to prešlo. Teda chuť na milovanie.

Odjakživa to tak so mnou bolo. Najprv neskutočný chtíč, vzrušenie, chuť. Po cca dvoch rokoch stop. Raz za pol roka bolo na mňa veľa.

Pritom partnerov som naozaj mala rada, bolo tam všetko. Okrem sexu,pravda, ktorý im postupne začal chýbať. Zas nebolo ich veľa, pred terajším a založením rodiny dvaja.

Nechcem navštíviť poradňu, pretože mne ten sex proste nechýba tak načo? Partner ak naznačí nespokojnosť, tak to milovanie nejak prežijem a zas je chvíľu pokoj.

Viem, že to vyznieva sebecky, ale nie som sebecká, viem človeku dať srdce na dlani som normálna obetavá žena a matka, ktorá svoju rodinu miluje..Len nemiluje milovanie.

Je to taká hrozná chyba?? Je tu ešte niekto s takýmto "postihnutím"?

Nechcem partnera stratiť, no sú chvíle kedy sa za nič na svete nemienim hrať na vzrušenú ženu vzdychajúcu v jeho náručí..Príde mi to, že z neho robím idiota a je mi to celé ľúto :(

Prezyvka055

Tak su vztahy ked chlap ma este milenku. Pokial vam to takto vyhovuje obidvom ze tvoj chlap bude sexovat s inou a zit s tebou tak sa to da. Chlap tak vie fungovat.

pistek

Filip. Cital si ju pozorne? Tak isto si si vsimol, ze toto sa u nej opakovalo u kazdeho jedneho partnera. Citujem: "Odjakživa to tak so mnou bolo. Najprv neskutočný chtíč, vzrušenie, chuť. Po cca dvoch rokoch stop. Raz za pol roka bolo na mňa veľa."

Filip TT

Pistek a o com by to bolo? Karin pisala, ze ked manzel naznaci nespokojnost, ona mu vyhovie a nejak to milovanie prezije.

Naznacovat nespokojnost nie je dobry sposob - manzel tym dosiahne presne to, co Karin napisala, ze sa obetuje a to milovanie nejak vydrzi.

Lepsie je, ked manzel vzbudi v manzelke tuzbu. Získa ju pre to milovanie. Ak má Karin rada nežnosti, určite sa získať dá.

pistek

Filip, myslim, ze tu je to o inom.. Nie o tom, zeby sa on nesnazil, neusiloval, nemal snahu, nerobil to co ty pises a radis, atd

pistek

Karin. Ja som v realnom zivote single. Zatial ma nikto nenechal, nezdupkal ako mi pises, aj ked to je vedlajsie. A keby som nevedela, ze vztah je aj o inom, tak by som ti predtym nepisala, ze okrem milovania sexu su vo vztahu dolezite: laska, pomahanie si, vzajomna ucta respekt dovera vernost oddanost tolerancia atd atd - ale ty si vyberas len to co chces a co sa ti hodi. Nehodnot ma. Chcela si pocut nazory. Ja som ho vyslovila a myslim, ze som ta nijak neurazala, nezhadzovala. Ani to nemam v povahe inym robit zle, urazat ich. Ale sama si napisala, ze ak ti partner naznaci nespokojnost, tak to milovanie nejak prezijes a zas mas chvilu pokoj. To, ze sem pises, si nieco uvedomujes.. Odpovedz si vsak sama ze CO, lebo ma zas budes chytat za slovicka atd

Filip TT

Ak potrebuješ nežnosti, tak to je pre tvojho manžela cesta, ako ťa získať. Keby ťa dostatočne dlho nežne mojkal, navodil príjemnú atmosféru, urobil ti masáž chrbta a nôh, určite by v tebe vzbudil túžbu.
Nechaj sa mazliť a uvidíš... :)

1karina1

Filip TT, potrebujem objatia, bozky, dotyky, objatia, to všetko potrebujem. Nie som nenormálna :) Dokonca sa vieme s manželom blázniť ako malé deti, ako kedysi, keď sme mali ..násť :) A mám ich dosť aj od manžela aj od detičiek.

pistek - máš pravdu v tom, že sex človek potrebuje. a nemáš pravdu v tom, že by si ma nevzal keby vedel....Sme spolu 12 rokov a okrem intenzity sexu si rozumieme vo všetkom. Je to skvelý chlap, takže nie všetci sú takí, ktorí hneď zdupkajú. Možno ty máš takého, ktorý by ťa preto nechal, tak máš takú skúsenosť, nevadí.
Takže neoj..ala som ho. Vzťah je totiž aj o inom vieš?

Ja som sem napísala, že som z toho, že necítim k sexu takú potrebu ako možno väčšina mužov či žien či párov celkovo, dosť nešťastná, že ma to trápi a chcela som poznať názory iných. Takže ten tvoj už poznám.
Ale svojho muža nadovšetko milujem a teraz, ako som si prečítala ten tvoj príspevok, vážim si ešte viac, že ho mám. A zrejme aj on mňa, keďže nezdupkal :)

pistek

aaaaaf. Problem to nemusel prenho byt, keby o nej toto vedel vopred. Podla mna ho dobre o..atd. Zrejme by si rozmyslel manzelstvo atd keby vedel, aka v tejto oblasti je. Lebo budme uprimne, vacsina zdravych muzov ten sex milovanie chce a potrebuje