Nepotrebujem sex

Príspevok v téme: Nepotrebujem sex
1karina1

Dlho som zvažovala či sem napísať či nenapísať. Je to aj trošku trápne, keď žijeme v dobe, že kde sa človek pozrie, všade samá nahota a sex.

Nie som žiadna puritánka ani babka, mám 38 rokov, a hoci máme s partnerom dve deti, a v mladosti to bolo po sexuálnej stránke divoké :) cítim a viem, že ten sex mi nejak nechýba.

A som si úplne istá, že keby som aj mala iného chlapa, po čase by ma to prešlo. Teda chuť na milovanie.

Odjakživa to tak so mnou bolo. Najprv neskutočný chtíč, vzrušenie, chuť. Po cca dvoch rokoch stop. Raz za pol roka bolo na mňa veľa.

Pritom partnerov som naozaj mala rada, bolo tam všetko. Okrem sexu,pravda, ktorý im postupne začal chýbať. Zas nebolo ich veľa, pred terajším a založením rodiny dvaja.

Nechcem navštíviť poradňu, pretože mne ten sex proste nechýba tak načo? Partner ak naznačí nespokojnosť, tak to milovanie nejak prežijem a zas je chvíľu pokoj.

Viem, že to vyznieva sebecky, ale nie som sebecká, viem človeku dať srdce na dlani som normálna obetavá žena a matka, ktorá svoju rodinu miluje..Len nemiluje milovanie.

Je to taká hrozná chyba?? Je tu ešte niekto s takýmto "postihnutím"?

Nechcem partnera stratiť, no sú chvíle kedy sa za nič na svete nemienim hrať na vzrušenú ženu vzdychajúcu v jeho náručí..Príde mi to, že z neho robím idiota a je mi to celé ľúto :(

pistek

Karin. Ked beriem do uvahy teba, tak je vsetko v poriadku. No kedze vies, ako to s tebou je a ako to ohladne sexu u teba po tych 2r zakazdym koncieva, a vies to, tak mi nepride az tak fer, ze si o tom svojmu partnerovi nepovedala vopred a nebola si k nemu uprimna, cestna. Myslim si, ze sex je prirodzena sucast partnerstva a fungujuceho vztahu. Tak ako tam patri spoluzitie, laska, pomahanie si, vzajomna ucta respekt dovera vernost oddanost tolerancia atd atd, tak tam patri aj ten sex a milovanie. Odpovedz si sama. Keby o tomto vopred vedel tvoj muz, vzal by si ta?? Zrejme nie. A ak ano, tak by nemohol naliehat, ci byt teraz nespokojny atd. Ak su dvaja vo vztahu ktori maju rovnake potreby naroky tuzby sny atd a tam patri aj rovnaka sexualna intenzita potreba sexu - je vsetko v poriadku. No nie je to fer, ak niekto by sa chcel milovat aspon 1-2x za tyzden a inemu je aj 1x za pol roka vela. Takze nie je to OK voci tvojmu muzovi. Ty spokojna si, on zrejme nie..

xen

Neviem naco by si navstevovala poradnu ked to nieje problem pre teba nemat styk s muzom. Ak ta to netrapi tak neries.