Zasklby z chrbtice?

Príspevok v téme: Zasklby z chrbtice?
Lubovian

Ahojte.Kazdy den mavam svallve zasklby na roznych castiach tela niekedy viac krat po sebe niekedy aj cely den nie. Presiel som zakladne neurologicke vysetrenie a EEG vsetko bolo v poriadku neurologicka mi predpisala magnezium.Pracujem za pocitacom 8 hodin denne a mam skoliozu.Obcas sa citim ako omraceny, mavam miernejsie zavraty a niekedy po chodzi ked si sadnem mam pocit akoby sa mi vlnili nohy pripadne cele telo.Moze to byt sposobene chrbticou,alebo je to psychika alebo moze ist o nejaky neurologicky problem?Je to dost neprijemne tie zasklby noh,ruk,na hlave, kutik ust atd.Trvaju niekolko sekund a neskor sa presunu na ine miesta,pripadne sa opakuju na rovnakom mieste neskor.Mavam z toho dost obavy niekedy mam pocit akoby malo zacat so mnou triast a niekedy aj pocitujem take napatie a chvenie v tele.Dakujem za rekacie.

adka....

No toto iste mam aj ja uz od aprila s tym bojujem.Skusam vsetko sama ,lebo lieky brat nebudem mam rodinu o ktoru sa musim starat a ked si dam tie oblbovaky ,tak oni sa musia starat o mna. A co ti pomoze lekar ,no mne nepomohol,vraj som vycerpana a dal mi oblbovaky ,Tak sa trapim.

krowky

Nieco podobne mam aj ja uz takmer tri mesiace ale horsie prejavy trosku, pobehal som kvantum vysetreni a zatial mam potvrdenu tetaniu a blok v krcnej chrbtici, pytajte sa na EMG test, kde tetaniu potvrdia / vylucia.

dandaD

tak mi je luto, ze nemozem pomoct.

Ale vyzera to skor na tetaniu cize neurol. a psychiku.
Skus si kupit MagneB6 ampule, tie co vyzeraju ako injekcie, ale sa prerezu, vyleju a vypiju. Potom aj B KOMPLEX FORTE, No a skus zmenit ziv. styl, vela behaj, cvic , pitny rezim..dusenu zeleninu a ryzu, ovocne stavy cervene a pod. Ak mas stresujucu pracu, tak skus vymenit, ale nie vsetkym sa tym chvak, az ked sa podari.
A ak toto nepomoze, tak antidepresiva.