Smola v zivote

Príspevok v téme: Smola v zivote
moli34

vsade kde sa pohnem mam smolu,vsade ,uz my z toho sbe a bojim sa odist z domu,velmi ma to nici,stavam sa voci vsetkym agesivna,lebo ma to trapi,ze preco prave je.to je taka smola ze vsetko co urobim a malo by to ucite vyjst na stopercent tak sa to pokazi.napiklad idem k doktorke ,po dlhom hladani ma niekto zobral ,lebo nik nebol ochotny ma zobrat aj ked mam na to pravo.cela stastna ze som u nej bola a dala my lieky a ze mam prist za mesiac,tak mesiac ubehol ako voda,skusim tam zavolat ze teda pridem vtedy a vtedy..a ona ze si mam najst niekoho ineho lebo doktorka odisla z fin.dovodov..domna palava ,stres,to by som nebola ja,ze to takto dopadne,tesila som sa zbytocne a takeho situacie su na denno dennom poriadku,ludia ja fakt uz nemozem ,niesom hlupa,viem ze neprehanam.lebo toto by vadilo kazdemu,stale smola smola a smola.co mam robit?co?alebo poviem este jeden pribeh bola som tiez objednana u doktorky a ona ma nezobrala lebo som si zevraj pomylila datum a ze ma nemozem zobrat a v cakarni iba 4 ludia,pekne ..chcem si kupit hent a akurat to tam neni.idem do doktorka a akurat ti povie ze mam zly den ,ze nikdy tolko ludi nemaju ze akurat dnes maju vela..ludia co my na toto poviete?velmi vela by som vedela rozpravat ale to jedine sukromnejsie..naozaj kto nezazije -neuveri.predstavte si ze vas nieco bavi,chcete nieco robyt a vas brzdi smola ,je to hrozny pocit,stale ma to brzdi!je to na porazenie,na infarkt!stale ked nieco chcem urobyt tak to nevichadza!!!stale!nechcem sa stazovat ale uz aj obycajne mlieko v obchode si nemozem kupit!myslite ze mam porobene?ja si mysllim ze ano,lebo toto co sa my deje nikto nechce uverit,nemam robotu lebo hento tamto..som v bludnom kruhu a stale smola smloa,akokeby niekto nechcem aby som sa mala dobre a mala v zivote stastie,lebo vie ze by som vela dokazala!bojujem,ale neviem ako to mam zlomit !chcem zit ale nie takto ze ma to stale prenasleduje ,na kazdom kroku co urobim!viem ze nie vsetko je vzdy ruzove,uvedomujem si to ,ale toto co sa mne robi ,to uz hanici z neuveritelnostou,fantaziou,alebo ako by som to nazvala,fakt neuveritelne!nikto my nechce pomoct nikto s tymto a hlavne neviem ako si ja mam s tym sama pomoct..kiezby niekto existoval a vedel ma pohopit..nebeiem sa priliz vazne,viem ze to co sa deje je fakt uz moc naozaj..neviem sa pohnut do zivota!stale ma to prenasleduje ako taky slizky had!

moli34

neviem ci mam porobene na moju osobu alebo to je vsetko v hlave..ale od malicka stale ,a az neuveritelne fantazy smola ..pochybujem ze niekto na tomto svete ma tolko toho ako ja..lebo fakt neda sa to vydzat..a ked problem niekomu zacnem hovorit uteka kade lahsie ,nevypocuje ma,niesom pochopena vobec a ku tomu by som dala z posledneho kazdemu..neviem ci to,naucila som sa s tym zit ,je to velmi bolestive,uz si to nechcem aj vsimat aby som si neskodila tolko,ale neda sa to niekedy ,cloveku pride do placu a luto..a povie si je toto vobec mozne je?fakt nikomu to neprajem

Radoslava123

V časopise Jasnovidka bývajú pozvánky na liečenbno-očistný víkend. Je to víkendový pobyt s vešticami, ktoré tam očistia ľudí od kliatby, čiernej mágie a takých vecí. Ja som raz na takom bola a potom sa mi začalo lepšie dariť. Ide o to, že pravdepodobne sa ti nedarí preto, lebo máš vo svojom okolí nejakú závistlivú a zloprajnú osobu, ktorá svojimi zloprajnými myšlienkami, ktoré majú obrovskú silu, spôsobuje to zlo, ktoré sa ti deje. V Nových Zámkoch žije jedna ryšavá 34-ročná žena, ktorá je tak veľmi silno závistlivá a zloprajná, že ku komukoľvek sa priblíži, každému sa smola lepí na päty. Už aj jej naj kamoška to pochopila, keď jej to veštica pekne narovinu vysvetlila a vybodla sa na ňu, lebo vraj jediná šanca, ako dosiahnuť, že sa jej znovu bude dariť, je tá, že ryšavú ženu raz a navždy vymaže zo svojho života, ale tak, aby tá ani len nevedela, kde je a čo robí. Poslúchla jej radu a odvtedy sa jej darí, hoci predtým mala dosť smoly v živote.

moli34

alkohol nemozem pit,to my ani tak nevadi ,ale ked som v spolocosti by som si dala ale nemozem lebo uzivam od srdce tabletky a som mlada,co by si mala uzivat a nie takto zivorit,potom nemozem sport lebo mam probemy s kolenami,nemozem sa pretazovat,cvicit nemozem,no smoliarka ,sama smola.ano je my z toho zle

moli34

karma?to ze cely zivot trpim a ani by som muske neublizila?co ma ludia v skole sikanovali!to je karma?!pochybujem!karma neexistuje ,to len vesmir,to co pritahujes sa cloveku vrati spat ako bumerank ,coho sa bojis ,tak sa budes bat atd..myslenie a vesmir je velmi zahadne prepojenie..a aj to je zvastne ze ked sa clovek citi dobre ,kona dobre a pride niekto a vsetko sa obrati proti tebe..alebo ked ti je zle z akoze milych ludi co su vo vnutri najvacsie sv..ne!velmi vela je toho..a hlavne ked ti ludia vsetko ukradnu a potom nemas ziadnu hrdost!neschopny vstat a zit!vsade smola smola ..toto je moj zivot bohuzial,mozno som trosku tuk tuk..ale viem co citim !lebo uz je toho dost co som zazila a chcem sa pohnut dalej!lenze ako ked sa to neda!ako s tym bojujete vy?ked mate dlhu dobu nejake problemy a nedari sa vam v nicom?lebo ja som uz na fasirky z toho fakt..

Mesačný princ

To je karma...ja s ňou bojujem celý život ale ešte sa mi ju nepodarilo pochopiť...

A tak veľmi by som to chcel...