Je možné, že to bude znova tak, ako predtým?

Príspevok v téme: Je možné, že to bude znova tak, ako predtým?
Anonym262

Budem sa to snažiť napísať čo najkratšie aj keď je to riadna telenovela :) Spoznali sme sa na jednej oslave a potom si začali písať.Najskôr len také všeobecné veci,ale potom prišli aj dvojzmysly a téma sex. Nakoniec sme sa spolu vyspali na chate a dohodli sa že budeme kamaráti s výhodami(pretože aj on aj ja sme boli cca dva mesiace po rozchode,takže vzťah sme zatial nechceli)..máme spoločných kamarátov a preto sme spolu strávili skoro celé leto..niekolko krát sme sa spolu ešte potom vyspali(tak že o tom nikto nevie,iba my)..Len tu bol ešte ďalší problém,zalubil sa do mňa jeho najlepší kamarát a ten strašne žiarlil a hovoril mu ako mu závidí,neustále si niečo vymýšlal na Martina(ten chlapec čo som s ním spala) a mal trápne pripomienky. No my sme si ich najskor vobec nevšímali..ale potom to už začalo byť až moc,ten chlapec ma doplietol tak,že už som ani nevedela či nahodou nehovorí pravdu..boli to reči typu \"povedal mi,že on ťa má v p***,lebo ty mu dáš ked on bude chcieť,že keby ti povie že chce vzťah tak ty hned ideš do toho,alebo že nech si nemyslim že som jediná s ktorou spáva(s Martinom bola dohoda že s nikym inym nemožeme),že nech si nič neslubujem od toho lebo že on s bývalou ked sa riešil tak on videl na nom že je zalubeny ale že on to teraz vobec nevidi..\" a takéto ale že nech mu nehovorím že mi to povedal..ale čo bolo najhoršie je,že po poslednom sexe čo sme mali sa začal správať Martin čudne,odpisoval mi niekedy po 4hodinach ak nie viac s tým že správu už videl(pritom sme si písali predtým nonstop) a aj to odpisovanie bolo také o ničom..tvrdil mi že to sa mi len zdá,že on je normálny..stále sme si písali menej a menej a ten druhý to vedel,tak ďalej šíril tie reči a samozrejme ja som Martinovi povedala všetko to,čo mi henten nakecal(vtedy som sa ho opytala že ako to bude dalej medzi nami a Martin mi napísal že nech zatial kašleme na sex,lebo už ho serú tieto reči!,,tak ma to dostalo že čo tak zrazu že som mu prestala odpisovať,tak mi napísal ďalšie 3správy že čo neodpisujem tak potom som mu už odpísala)...samozrejme ale všetko poprel..povedal že prečo by on napriklad povedal že s ním ja chcem vzťah ked vieme ako to je a obom nám to vyhovuje...ale je tu ďalšia vec,jeho nová kolegyňa,tú spoznal až po našom poslednom sexe asi týždeň na to ako sa to začalo celé kaziť..povedali mi,že si píše s nou smsky vkuse a dokonca ten žiarlivec mi že \"ja som sa ho opytal o čom si píšu a on mi že ved dohadujem si další sex\"(neviem či je to pravda,lebo Martin popiera) ..potom s nou bol dokonca aj vonku lebo ich stretli kamarati tak som sa to dopočula..on sa na to vyjadril tak že \"tu už nemože ist nikto ani na kofolu s opačným pohlavím aby z toho hned nebol milenecký vzťah\"...že on nikdy nepovedal že ju chce alebo že spolu budu chodiť...vážne neviem čo si mam o tom myslieť..už som sa pohádala aj s tym žiarlivcom lebo som mu povedala že mam dosť tých rečí,že sa kvoli tomu už nebavím s Martinom a že nedal mi dokaz že on je ten čo hovorí pravdu..tak mi hned volal že on pride a ukáže mi dokaz čo martin písal,samozrejme neprišiel..asi si to znova len tak vymyslel,lebo Martin že čítal som si celu konverzaciu s ním a nič take tam nieje,tak neviem čo ti chce ukazať\"..neviem či si mám myslieť že stratil zaujem len tak zo dňa na deň som ho omrzela,alebo mu vadia tie reči,alebo fakt hladá novú..stále som si hovorila že keď ma pošle do riti tak budem v pohode ale niesom,po tom poslednom raze mam pocit že som sa do neho zalúbila a velmi ma to trápi..lebo aj teraz pred par dnami sme si chvílu písali(písala som mu aj že či sa nemožeme stretnúť lebo by som niečo od neho potrebovala a on že o čo ide a ja že o nič važne nech sa nebojí že ho neznásilním a on že \"škoda :D \",zas mi prišiel chvílu normálny tak som znova nadhodila temu že ale ved my už spolu spavať nebudeme nie? a on totalne odignoroval tu otazku a spytal sa ma niečo iné len aby sa vyhol odpovedi),tak ma to nahnevalo že po tom všetkom nevie byť uprimný,že som mu už potom na druhy den neodpísala(vlastne včera)..najviac ma hnevá to že on ked to bolo medzi nami super mi písal také veci že \"čo ty vieš,možno sa raz dáme dokopy..\" takže ja som začala veriť že možno raz naozaj niečo bude..ale očividne už asi nie,strašne mi chýba že ráno nemám od neho sms,alebo správu na FB ked sa prihlásim:( dá sa povedať že skoro vždy písal on mne prvý,tak ja neviem či teraz čaká že ja sa mu budem ozývať alebo čo,lebo nepísali sme si asi 2dni,tak potom sa ozval,a potom ďalšie 4dni nič,tak som sa ozvala ja a momentalne si nepíšeme lebo som mu neodpísala)..už 3týždne sme sa ani len nevideli(prestal chodiť von,kvoli tym rečiam),už som z toho na nervy a viem že by som sa mala asi kašlať na neho ale nedokážem to,stále verím že to bude tak ako predtym..obaja sme sa tešili na to keď žiarlivec odíde robiť do zahraničia,že budeme mať od neho pokoj a on o týždeň odchádza a takto sa to pokazilo :\'( )..zažil niekto niečo podobné??? :/ čo si o tom myslíte?

dela

nuz spravila si chybu, ale nezufaj, to sa proste stava.
moja rada: povedz mu co citis, zeby si chcela vztah a bla bla,, alebo mu len napis, ze sa chces porozpravat a ak ta odignoruje alebo ta posle kade lahsie, tak si jednoducho zacni zit svoje a snaz sa nato uz nemysliet, lebo ak ta odmietol, tak uz za nic nestoji.

a reci typu : vidis, ked mu roztiahnes nohy, tak si ta nevazi a blabla.. kluudne mozes odignorovat, pretoze take reci ziaden vyznam nemaju, len ti to napisu osoby, ktore maju potrebu zhadzovat.

drz sa:)

spirited_away

Má inú to je jasné... Nech je ako chce to ako povedal niečo v tom zmysle že treba sa raz dáte dokopy.. to bol hlúpy žart, ktorý nebol myslený vážne. Chlapi to majú jednoduchšie ak chcú "vzťah" v ktorom ide len o sex tak to tak aj bez problémov berú. Ženy sa bohužiaľ v mnohých prípadoch zaľúbia a takto to potom končí. Nechcem aby to vyznelo príliš kruto ale mám dve rady: vykašli sa na neho a už nikdy nepristupuj na kamarátstvo s výhodami pokiaľ sa ti do toho pletú city.