Niekto kto sa rozumie do verejného obstarávania?

Príspevok v téme: Niekto kto sa rozumie do verejného obstarávania?
Anonym125

Veľmi by som potrebovala poradiť. Mám písať bakalársku prácu ohľadom verejného obstarávania a verejných zákaziek. Musím pracovať s UVO na internete, konkrétne s vestníkom. Keď si však otvorím nejakú verejnú zákazku nerozumiem niektorým informáciám, ktoré sú tam. Napr. potrebujem zistiť predpokladanú cenu verejnej zákazky a netuším ako sa k nej dopracovať. Teoreticky tento pojem ovládam, no prakticky neviem, ako sa k nemu dopátrať. Pri niektorých je napr. uvedená celková konečná hodnota zákazky: 10 000 € a potom je tam uvedená prvotná predpokladaná celková hodnota zákazky: suma je iná napr. 1200 € a potom opäť je tam uvedené konečná hodnota zákazky: 10 000 €. Nechápem teda, či tá verejná zákazka bola kúpená za tých 10 000 €, ale oni si stanovili cenu len tých 1200 €? A ešte by som sa chcela opýtať, kde nájdem informáciou o lehote na predkladanie daných ponúk.
Bola by som veľmi vďačná, keby niekto k to s tým už pracoval, pomohol, nakoľko ja mám pred sebou prvýkrát tento vestník a vôbec neviem ako v ňom chodiť. Ďakujem