Ako zbalit rockerku / metalistku?

Príspevok v téme: Ako zbalit rockerku / metalistku?
Princ z BA

Zdravim, som zvedavy kolko ludi na tuto temu klikne a zaroven odpovie. Viem, ze vobec nijako nesuvisi so zdravim, ale neviem v ktorej serioznejsej netovej poradni sa mam opytat, tak to skusim tu.

Uz dlhsiu dobu tuzim po partnerke, ktora je zaryta rockerka, alebo metalistka, alebo hipsterka pripadne rastafarianka. Z toho dovodu, ze nielen ze sa mi taketo typy zien pacia, ale aj z dovodu, ze mam z nich pocit, ze si svojich partnerov vedia vazit a beru ich takych aki su. Viem aj, v ktorych kluboch ci podnikoch alebo akciach sa taketo typy bab zdrziavaju, len otazka znie: ako sa mam s nimi zoznamit? Ako pristupit k nim, aby ma hned neodpisali a dali mi sancu sa viac prejavit?

Ide o to, ze ja som tiez fanusik rockovej a metalovej hudby (reggae mam rad tiez), ale okrem hudobneho vkusu, ktory mam s tymito babami spolocny je to asi tak vsetko. Nemam dlhe vlasy ani typicky imidz metalistov, na pohlad proste normalny, obycajny chlap, ktory rad sportuje. A pravdupovediac, neviem ako mam pristupit k takemuto typu zien, kedze ony maju myslim dost uzky vkus co sa tyka muzov, teda beru imidzovo k sebe podobnych a nechcem aby mna odsudili za to, ze som nejaky namysleny blbec ci diskofil len preto, ze nespadam do ich kategorie.

Ak teda mi tu vie niekto poradit, ci pripadne sa tu sama takato baba nachadza, tak mi poslite kludne nejake rady. Ako som spomenul, tieto zeny si vedia svojich partnerov vazit a kedze mne ide o lasku vo vztahu, tak preto si ich hladam k sebe (odhliadnuc od toho, ze sa mi pacia aj fyzicky).

spirited_away

Celkom zaujímavá téma, musím uznať :)
Vidím, že už ste tu vlastne všetko doriešili, no aj tak si dovolím ešte pridať svoj názor. Hlavne sa nepretvarovať. Pokiaľ máš naozaj vzťah k rockovej a metalovej hudbe tak to je slušný základ, máš čím začať konverzáciu tak kde je problém? :) Rockerky určite nájdeš, metalistky už bude asi horšie zaujať tie sú najradšej len medzi tými "svojími"...aspoň tie, ktoré poznám... Skoč na nejaký koncert a treba to pôjde samo ;) k ostatným spomínaným skupinám (rastafariánky, hipsterky a pod.) sa nebudem vyjadrovať lebo úprimne o tom nemám šajnu takže v tom ti neporadím :D
btw...12mesiacikov... k tej téme čo zakladal tieň seba.. Tá sympatická metalistka som mala byť ja? Ak hej tak som gothička, nie metalistka ;) ...Rock a metal počúvam tiež ale svojim životným štýlom sa tam nezaraďujem :)

Princ z BA

vaporwave a psychedelic: baby, dakujem za reakcie! :) ak by vam to nevadilo, mozeme si na tuto temu podebatovat aj cez email, tu je moj kontakt - innocentcrew18@gmail.com.

A este na margo otazky od vaporwave: nemal som ziadny vyhraneny styl dievcat, mozno aj preto, ze dlhe roky som bol vo vztahu, takze som nove zeny nevyhladaval. Mal som dlhsie vlasy, asi po plecia, ked som mal 18.
Punkove baby sa mi pacia tiez, ale tych je v BA ako si tak vsimam dost malicko, neviem ako je to inde na Slovensku. Goticke baby maju tiez svoje caro, ale tam mam obavu, ze by som im s mojou povahou asi nevyhovoval a zrejme by som sa ich zivotnemu stylu a filozofii asi nevedel prisposobit. Neviem to naisto, len tipujem :)
O geek girls som este nepocul.

Ano, vyzeram oblecenim tak normalne, konformne ako by clovek povedal, ale co sa tyka zmyslania konformny nie som ani trochu a preto si hladam rovnako nekonformne zmyslajucu partnerku k sebe :)

psychedelic_

Zdravim.

Ja mam 16, nikdy som ziadny vztah nemala, a v mojom okoli tusim nikto ani takyto druh hudby nepocuva.

Nikdy som sa neclenila ani neradila do skupin: rockerka, metalistka, lebo pocuvam od rock & rollu, rocku, psychedelickeho rocku, undergroundu, alternative rocku, thrash metalu az po neviem ake odnoze vsetko.

Vypocujem si aj Metallicu, co je poctivy thrash, aj The Doors ci progresivny Pink Floyd. Som na hudbe zalozena od ranneho detstva, viedli ma k tomu rodicia - najma otec. Celkovo je pre mna hudba vzacna vec, takze nebudem sa nikam skatulkovat.

Co sa tyka koncertov tak nazivo som zazila Metallicu, Alice In Chains a Children of Bodom.

Uf, take strucne to je :D o hudbe by som tu napisala aj 1000 prispevkov, ale musim ist do skoly, tak je to take odflaknute. A pisat cez mobil tiez nie je vyhra.

Ale tak hadam tak scasti tie kapely hovoria za vsetko, vsetky tu napisat nestihnem, ale 60, 70, 80, 90 roky v hudbe su mojou vasnou. Tieto novsie kapely ani neregistrujem.

Maj sa krasne zatial!

Pekny den :)

vaporwave

princ z ba, no mne podobne ako tu jednej dalsej tiez pride divne ze na svoj vek si s takou nechodil a ze sa na take nieco vypytujes... preto by ma aj celkom zaujimalo ake typy dievcat si doteraz vyhladaval :) a ani za mladi si nemal dlhsie vlasky? :D

ked vyzeras konformnejsie tak by si mohol skusit pohladat nejaku menej extremne vyzeraju metalistku, rokerku etc

inak ja som raz davnejsie bola na rande s niekym kto vyrastal na metale a tiez nevyzeral ako typicky metalhead s dlhymi vlasmi a bol v tvojom veku, nuz ocividne dal prednost asi kariere pred subkultúrou :)))

rozmyslam aj preco si tam neuviedol napr punk, alebo gothikov, alebo geek girls a tak ked uz si sa do tych subkultur pustil

Princ z BA

Sejla: presne si to vystihla, len mi to slovo "konformistka" v case pisania mojej temy nevedelo prist na um. Ide o to, ze hip-hop ani sucasnu elektronicko popularnu hudbu, ktoru pustaju nase radia, nemozem pocuvat a hnusi sa mi to. OK, kazdy ma svoj styl, ale asi tazko by som si rozumel s babou, ktora pocuva celkom odlisnu hudbu ako ja. Ja milujem hudbu, kde su gitary, bicie, pripadne klaves do toho a hlavne SPEV. Ziadne recitacie, repovanie, ani dookola sa opakujuce dva akordy, ci tuc tuc rytmy vytvorene kdesi na pocitaci. Kazdy ma nejaky vkus, nikomu ho neberiem, ale pre mna je sucasna mainstreamova hudba uplne mimo mna.

lili303: No okrem spolocneho hudobneho vkusu sa mi paci aj imidz tychto zien (asi som vadny, ale viac mi pride sexi baba v kozenej bunde a kanadach metajuc vlasmi na metalovom koncerte) ako nejaka osteklovana panicka napichana botoxom na klasickej komercnej diskoteke pocuvajuca slovensky hip-hop. Po dalsie, tieto baby (rockerky, metalistky) su samy sebou, nestrazia si kazde jedno kilo, nemaju problem sa pred partnerom najest, ist s nim na pivo, zahrat sa s nim videohry (OK, ja videohry nehravam, bol to len priklad :) alebo kedykolvek s nim vybehnut na turu niekam do lesa. O dlhych filozofickych nekonecnych debatach nehovoriac. Proste citim, ze mam k tymto babam akosi blizsie, ze su na podobnej vlnovej dlzke ako ja.

Prezyvka055

Rockerka je v podstate kazda co nepocuva pop alebo elektroniku, takze to tazke moc nebudes kedze sa tam hadzu aj zenske co pocuvaju Desmod.
Tazsie je to s metalistkami a rastafariakami, tie uz maju nejaku tu ideologiu a predsa je to trochu viac close minded komunita aspon co sa tyka v hudbe.

A hipsteri .. hipsteri su pozeri pre kazdeho.
Tak s tym davaj bacha, hlavne vela ludi to berie ako urazku.

Sejla

Lol, ja som si myslela, ze mas tak 17 rokov a potom citam, ze 27 :D
No a ty tu spominas docela siroku skalu subkultur, ktore su rozdielne. Si si isty, ze mas taky 'ohybny' nazor a dokazal si viest zivotny styl ako trebars rastafariani a skusat halucinogeny od vymyslu sveta, ale na druhej strane by si mohol byt s metlackou, ktora to striktne zavrhuje? Je ti to jedno, prisposobis sa tomu, co sa podari? To je medzi takymito ludmi jedno velke tucne minus, by som povedala. Lebo maju presvedcenie, o ktorom su presvedceni.
Chapem to skor tak, ze skratka hladas zenu, ktora nie je konformistka. Mas dobry odhad, ze medzi alternativcami je viac inteligentnych ludi, ale ani to nie je zaruka. Jednak je tam cela kopa pozerov a potom je tu este opacny extrem, co je fanatizmus. V konecnom dosledku je tak stale povrchna selekcia.
Jedno ale chapem, ja by som tiez asi nemohla mat vazny vztah s niekym, kto si bude doma vyhravat nejaku spatnu hudbu.
Radit ale 27 rocnemu muzovi, ako zaposobit na rockerku, mi ale pride nahlavu, hlavne ak udavas ako dovod to, ze vacsinou su k svojmu chlapovi tolerantne a beru ho takeho, aky je. Logicky teda asi bud sam sebou.
Pobavil ma ale aj prispevok od 'Rockstar' :D

Mesačný princ

zlamic - čo máš proti môjmu nicku? :D :P

Vieš niekto vidí jednorožcov a pozná osobne svetelné bytosti a niekto vidí len ľudí s maskami.

môj nick je podľa mňa úplne super :)