2 zeny a vas nazor

Príspevok v téme: 2 zeny a vas nazor
Obuk1

Dobry den,

pred nedavnom som zpoznal dve skvele zeny. Pre jednoduchost ich nazvyme zena A, zena B. Obidve su spolu navzajom kamaratky. Zenu A poznam o par mesiacov dlhsie, priblizne od zaciatku roka. Zenu B cca od leta. Zena A ma pritahovala hned od zaciatku. Velmi som ju chcel. Bol som k nej mily, pozorny a snazil som sa byt s nou co najviac (vacsinou v kruhu dalsich spolocnych znamych).

Ako som uz hore spomenul, neskor som spoznal aj zenu B. Takisto skvele, krasne a mile dievca. Viem, ze mala o mna od zaciatku zaujem. Chvilku som sa k nej spraval sposobom, ze mam zaujem aj ja. Potom som si vsak uvedomil, ze sa takto spravat nemozem (hrat to na obe strany, navyse ked sa poznaju) a tak som cuvol spat.

Dlho som rozmyslal, ako sa zachovat. Obe su skvele dievcata. Uvazoval som, ci sa zdoverit s mojimi citmy k zene A alebo ist "na istotu" so zenou B. Nakoniec som sa rozhodol a pred par dnami som zene A povedal, ze mi je sympaticka a ci mam u nej sancu. Odpoved bola v tom zmysle, ze zostaneme iba kamarati. Zabila to este vyjadrenim, ze ma zoznami s jej kamaratkami.

Chcel som sa vas opytat, ci mam podla vas este sancu u zeny B. Ako som spomenul, su kamaratky, takze je dost mozne, ze o mojom vyznani si navzajom povedali. Ked sa budem teraz opat snazit o zenu B budem asi vyzerat ako debil. Aky je vas nazor na celu tuto situaciu.

Viem, posobim, ze neviem, co chcem a ze som mozno este nevyzrety. Pripustam to. Ale po celu dobu som strasne tuzil mat cloveka, ktoreho by som lubil. Chcel som sa zachovat cestne, voci sebe aj im dvom...

Obuk1

Tato situacia je trocha zlozitejsia. Ja som dlho zenu A nemohol mat. Cca 9 mesiacov, kedy ju poznam, bola zadana. Trpel som kvoli tomu ako kon, lebo som vedel, ze nemozem nic riesit. Aj napriek tomu som sa snazil ku nej byt mily a pozorny. V tom som zpoznal zenu B. Vedel som, ze ju mozem mat - nevnimal som ju ale ako lahku korist, vedel som, ze je takisto mila a sympaticka. Len som ju este dobre nepoznal a bol som zahladeny do zeny A. Povedal som si, ze nemozem hrat na obe strany a ze musim pockat na zenu A kedy bude single a tak som cuvol. Ked zena A dala kopacky svojmu chalanovi, tak som sa jej zdoveril so svojimi citmi. Odmietla ma.

Na moje prekvapenie, necitim ani nejaku velku bolest z jej odmietnutia, skor oslobodenie. Akokeby tych celych 9 mesiacov utrpenia skoncilo, cele to bremeno zo mna opadlo a viem konecne na com som. Ked sa na to pozriem spatne, tak uvazujem, ake boli skutocne moje city k zene A. Asi to bolo len poblaznenie. A kvoli tomuto poblazneniu som pravdepodobne stratil sance u zeny B.

Som stale v kontakte s oboma. Stretavame sa v okruhu nasich znamych. Mam moznost cez tieto stretavky blizsie spoznavat zenu B a vidim aka je skvela a o koho som prisiel...

@Dela - asi budes mat pravdu. I ked je to pre mna kruta pravda. Nic ine som si asi ani nezasluzil. Presne si to vystihla - asi by to chapala tak, ze je pre mna len druha volba a ponizilo by ju to. A to je to posledne, co by som jej teraz chcel spravit.

dela

evidentne zenu B neberies nejako vazne. o co ti ako ide? Chces si s nou zacat,len pretoze mas u nej istotu? a co potom ju opustis, ked sa zalubis do druhej? mas ku nej vobec respekt teraz?

Ak by sa mi pacil muz, ktory by mi dal nadej a potom sa trochu stiahol a prejavil by city mojej kamaratke, ktora ho odmietne a potom by siel za mnou.. asi by som sa citila hrozne, ponizene, a nie uz by som ta nechcela.

Ziadna slecna predsa nechce byt ta druha, ta plan B.. lebo uz by som vedela, ze nie som zena tvojho zivota. To je o nicom.

ccccc

Mam viac nez ty a ty si zas nepochopil humor.
Nestojim na ziadnej strane tlupy, hodnoty ludia vyznavaju pokial sa netykaju ich a nemusia podla nich konat :/
Vyberaju si z ludi, jak keby to boli predmety, no ak stoja na opacnej strane z vyberanych a hodnotenych, uz sa az taki mocni necitia.

iggzik

Take a pill,, chill,,
chod na prechadzku sa ukludnit..

6.11 budem mat 32 teda ak si nepochopila to 7. ...

Viem o tom, ze ludia velmi radi zastavaju svoju tlupu a osocuju druhu..

Ziadne osocovanie neschvalujem,,,

Clovek, jeho prirodzenost sa priklana k dobru,,, skusenosti tejto doby ho ale holt priklanaju na druhu stranu..

Ccccccc

Nooo ked mas 7 a z toho si 7,5 roka single a bez sexu, tak tu nieco nesedi a pol rok chyba. Pri teme, kde si zena vyberala medzi muzom A a muzom B pluli najviac chlapi a tiez sa im nepacilo, ze ako si moze medzi muzmi takto vyberat, ale naopak je to tip top, normalne, ok, ba az ziaduce, ci nevyhnutne.

iggzik

Ja uz som 7,5 rokov single a za ten cas som ani sex nemal.. vydedukuj si z toho co len chces, pravdepodobne to bude aj tak iba to, co ti ego poskrabka =))

vybrat si jednu "A" ho poslala do rici a teraz akoze ma hodit lano na krk ?

Zivot a cas plynie ci to chceme alebo nie.

Ked budes vyberat i tu "jednu" tu "pravu" a pod tak preseres zivot v myslienach s egom a prd z toho,, tiez niesom za promiskuitu ale tu sa bavime o inom, prva dala svoje rozhodnutie,,

Ccccccc

Promiskuita je choroba. Taki muzi su slabosi a mali by sa liecit. Si neviete vybrat jednu zenu? Ci ktora ma bude chciet, tak tu beriem? Jedna odmietne, nema cas, ochorie, tak hned utekam hladat rychlo inu, len aby nejaka bola? Korculujte, kym nepadnete na hubu.

iggzik

Neee 7. =)-

V prvom rade ja nezijem v trapnej skatulke kde existuje iba A a B ..

A co, ze si povedali, a co, ze ma dake tzv hodnoty,,, bolo povedane, ze mala o neho zaujem takze sympatie su / boli na oboch stranach, kazdy dokaze urobit chyby, ale len trdlo to hned zaskatulkuje..

Potom je tu to lutovanie seba sama, ze som to neskusil a pod..

Kto neskusi tak vediet nebude..

Dalej aj ked tam textu nieje malo povedaneho vela o danych okolnostiach nebolo, a stale plati, ze je to v podstate iba jeho pohlad na danu vec.

Chapem tvoj pohlad na vec, holka ma dakoho rada, on si vyberie inu, co ju v podstate moze ranit, a potom ked ho ona odkopne zrazu aj ta je dobra ..

Dost zavisi od toho ako chalan vie "korculovat" ..

Ccccccc

Iggzik ty mas 15 podla nazorov? Jasne, ze si to povedali. Jedna ta odmietla a teraz ti uz bude dobra aj ta druha? Zabudni, kopne ta do prdele este viac ako prva. Aj zeny maju ego, jesitnost, ranene city a predstav si aj hrdost. Len chlapi maju pocit, ze si medzi zenami mozu vyberat. Tak na to by ste museli byt ini alfasamci :D co drviva vacsina z vas nie je.