Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyschnuta vagina

Príspevok v téme: Vyschnuta vagina
simonecka_005

Ahojte všetci mam taky problem ze s priatelom sme predtym spavali strasne casto proste ziadne bolesti alebo tak s nicim nebol problem ale odkedy som mala zapal co uz aj tie tabletky nato som dobrala, sex som vtedy tiez obmedozvala no ako sme zacali teraz uz asi 2 tyzdne je to katastrofa. Tazko vlhnem z dnu skoro vobec, lubrikant tiez moc nepomaha a ku tomu vsetkemu ma vagina stale páli. Citala som na nete vselico ale ja mam fakt len to vyschnutie a palenie nic viac a zapalenu ju podla vsetkeho uz nemam som zufala pomozte mi baby :((

beacon

ak by si bola v predmenopauze menopauze tak je ro normalne.zlazy s vnutornym vylucovanim ako aj produkcia eatrogenov vo vajecnikoxh vysycha starnes a radikalne to nezmenis ale tie probiotika mozu byt ok

mmoonna

Skús si aplikovať do pošvy nejaké vaginálne probiotiká, upravia ti mikroflóru, ktorú máš zničenú po užívaní tých liekov. V lekárni ti poradia.

RNG

Susenie roznych zlaz je casto vysledok premnozenych virusov v tele. Odporucam si zvysit viralnu imunitu, pozri cez google pod mojim nickom na temu Herpes, kde som vymenoval rozne na to.
Moje oblubene su colostrum(2 x 10 gramov) a monolaurin(2 x 5 gramov.) Aj je tam iny zapal, odporucam brat napr berberine, oreganovy olej citricidal a serrapeptazu, na odmaskovanie. pripadne aj extrakt z olivovych listov, davka 3 x 300 mg oleuropeinu, kde sa jedna o mykoplazmy

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.