Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako prekonat citovy blok partnerky

Príspevok v téme: Ako prekonat citovy blok partnerky
prosba o pom

pekny vecer,potreboval by som poradit,ohladom problemu ako postupovat,ked priatelka je svami 6r vztahu a poslednu dobu je v stadiu citoveho bloku a na vase otazky odpovie neviem co chcem,vybrala si mesiac kde sa podla svojho vyjadrenia chce najst sama seba ,cize sa nestretava, komunikuje jeden den iny zasa nie, na citove sms nereaguje komunikuje neutralne,ak prejdete do stadia ze sa snazite neozvat ozve sa ona,dala si podmienku ze po mesiaci sa vyjadri co dalej ,ale ja mam pocit ze po ubehnuti posledneho tyzdna je tam kde to bolo nevidim ziadne zmeny, ze by to slo k lepsiemu,rozist sa nerozisla,ak sa neozvete ,tak vecer posle sms aby ste reagovali,a ja neviem ako dalej, lubim ju ale tento mesiac je zabijak premna kedze nekomunikujeme pomaly nevidame sa nereaguje na neznost,dochadzaju aj sily vydrzat to ,ukoncit vztah nechcem kedze ujst z boja je to najlachsie ale zasa neviem ako prekonat ten jej blok aby konecne bolo vsetko ako ma byt,,nevyznam sa v nej momentalne a vobec neviem ci cakat alebo vzdat to alebo jej dat nedat sancu,dla som jej moznost sa rozist nevyuzila ju,na moje otazky dava odpoved neviem co chcem,ona musi zistit co chce ,je to zena co ma nad 30r,ja nerozumiem ako moze nevediet ,po 6r vztahu co chce,prekonala tachsi zdravotny problem ktoru ju este trapi aj teraz trvalo to 9 mesiacou kde som jej bol oporou ,ale 9mesiacou je bloknuta a ja uz sam neviem co dalej, ci to ma zmysel alebo nie,pritom viem ze ak uz dojdem do stadia ze sa neozvem zacne sa ona ,ale co z toho ked sa nevydame a nie a nie aby sami otvorila,je tazke pomahat ked neviete ako kedze je uzavreta,zenske zmyslanie je tazke,viem ze mesiac jej poziadavky konci, ale ja sa bojim toho ze nadalej nebude vediet co chce a ja nebudem vediet ao uz zareagovat , stratit ju nechcem predpokladam ,ze ani ona mna kedze ked dostane x moznosti na rozidenie sa a nespravi to,ma niekto radu pripadne skusenost ako na to?