Strati sa niekedy tato diera?

Príspevok v téme: Strati sa niekedy tato diera?
utrapena

Ahojte ludia ja uz vazne neviem ako dalej preto sa cchem podelit s vami omoj zivotny pribeh: Bolo mi 12rokov , ked som spoznala uzasneho 16rocneho chlapca. BOli sme velmi dobry kamarati cele tri roky- za ten cas to perrastlo aj hlbsie. Lenze co cert enchcel nastal 25.januar2007 a on zahynul pri dopravnej autonehode cely mesiac potom som sa utapala v slzach, neskor som vymenila slzy za alkohol, fajcenie a tak to je dodnes :( kazdy tyzden poriadna "opicaô musi byt, kazdy den aspon 6cigariet pretoze inak nevladzem poradte ako zuakryt taku velku dieru v srdiecku ked mi tak strasne chyba

ethel

To nemáš pravdu,nachvílu ťa to omráči a keď vytriezvieš budeš tam kde si bola! Aj ja som stratila človeka na ktorom mi záležalo a žijem ďalej a našla som si svoju cestu a svoje šťastie,dôvod prečo sa oplatí žiť!

Andrej

Myslim, ze alkohol, fajcenie a ine neduhy nepomahaju. Pomaha cas a nove nadeje. Je smutne sa v 15 rokoch tvarit, ze vsetko pekne je uz prec.
Treba sa pozerat vpred... za tebou je diera.
Drzim palce.

ethel

človek dokáže prekonať aj sám seba,len treba chcieť.U teba je to ešte príliš čestvé.Samotríznenie organizmu ti nepomôže zabudnúť.Chcelo by to nájsť si niekoho,kto ťa dokáže vypočuť...a hlavne nabrať všetku silu a vzchopiť sa!V živote sa stávajú takéto tragédie a každý má pri tom pocit,že to bolo to najhoršie čo ho postretlo.Ja sa po svojich životných traumách riadim heslom:všetko zlé je na niečo dobré: Možno ti to znie hlúpo,ale raz príde chvíla a uvedomíš si,že na tom je kus pravdy.

utrapena

ethel lenze ja to nedokazem :-( skusala som uz vsetko co mi radili, blizky znami ale i tak jedine on dokazal ma srapvti stastnou

ethel

keď si to tak čítam..myslíš,že on by sa tešil z toho,že takto trpíš? Chápem ,že je to ťažké.Každý z nás v živote stratíme niekoho na kom nám velmi záležalo...a dlho,velmi dlho to bolí,nedá sa na to zabudnúť,ale život ide ďalej.Tak to musíš brať.On by sa určite nepotešil,keby ťa videl trpieť,tak aspoň kôli nemu sa vzchop...