Starší chlap - nevadí to?

Príspevok v téme: Starší chlap - nevadí to?
petka03

Ahojte, tak zaujíma ma váš názor na to či v začinajúcom vzťahu vadí keď muž je o 14 rokov starší. Ja študujem - on pracuje. Trošku mi vadí, že sa vidíme len cez víkend, cez týždeň ja mam školu ale potom mam kopec voľna, on pracuje od poobedia do večera, nemáme sa kedy vidieť a veľmi mi chýba... ked ho nevidím , chytám absťáky. Neviem, či sa to dá už nazvať vzťahom, kedže pred pár mesiacmi ukončil jeden a bývalka mu stale robí scény a otravuje ho s vecami kt. jej má vrátiť.On veľakrát sa trápi kvoli tomu vzťahu že to nevyšlo. Síce, je to veľmi viditeľné, že ked sme spolu, správa sa ku mne ako ku kráľovnej je strašne ku mne milý, dobrý, neustále mi dáva komplimenty, už fungujeme aj po intímnej stránke no je nám spolu dobre. Neviem či som vystihla pointu toho, čo som chcela ale zaujíma ma váš názor na to celé. Má to perspektívu ? Najradšej by som bola neustále s ním.. je to až chorobné

Ďakujem za každú odpoveď

petka03

Myslím že po niekoľkých týždňoch stretávania sa nie je rozumné pýtať sa na rodinu a ako to so mnou myslí.Som podľa teba len jeho útechov? mne to tak nepripadá, lebo odkedy sme sa spoznali tak mi vraví že som mu rozveselila celý život, a že má ma veľmi rád, zbožňuje ma a tak. Len ma zaskočí, ked raz za čas spomenie bývalu - že zas niečo ona vystrája, ohovára ho všade a tak a jeho to trápi už len s toho princípu že ona jemu ublížila a sa nevedel cez to preniesť dlho jak mi vravel.

12mesiacikov

Pýtaš sa neskoro.
Spávate spolu, máš bez neho absťáky, si v tom už až po uši.

Ak pod perspektívou rozumieš rodinu, to sa opýtaj jeho - aké má s tebou plány.

Nateraz je isté, že trpí kvôli rozchodu a ty si jeho útechou. V období, kým budete fungovať len na báze randenia a nebudete musieť riešiť praktické problémy, sa nerozídete. To bude na teba len milý a bude Ti hovoriť komplimenty.

petka03

ja to dobre viem,že nesmiem byť na ňom závislá...že to nie je dobré, ale jak to prekonať ked je to silnejšie ako ja ?

alkaA

Nerozumiem prečo majú ľudia tendenciu sa lepiť na druhých, nechaj ho dýchať aj seba. NIKDY sa od nikoho nestaň závislá lebo sa toho nezbavíš. Každý musí mať vlastný priestor. Jednoducho uvidíš ako to časom bude vyzerať.

petka03

A ešte aby som dodala,každý deň si 2x denne voláme že aký sme mali deň a tak. Ale ja neustále na ňho musím myslieť, až veľmi som namotaná na neho. Koľkokrát cez deň nič nerobím len rozmýšľam o ňom. Cítim, že je to aj z druhej strany, mi aj x krát povedal že na mňa myslí, že mu chýbam atd. Lenže ja mám niekedy pochybnosti, či má fakt vážny záujem s takou mladou ženou si začínať, a či sa to rozbehne alebo mám dať tomu voľný priebeh? Nerozoberať to až tak v hlave a urobiť si medzitým ako sa budeme vidieť vlastný program? Neviem... poradte mi