FB je stvorený pre exhibicionistov a chválenkárov

Príspevok v téme: FB je stvorený pre exhibicionistov a chválenkárov
jese

Aj vy s tým súhlasíte?
Ako som si všimla sú na fb ľudia ktorým fb prišiel ako vhod a narodili sa do správnej doby kedy fb existuje pretože taká očividná možnosť ako sa chváliť na verejnosti a vystavovať svoju "krásu tela" ako je v dnešnej dobe ešte nikdy v minulosti nebola. Veď dnes si už každá slečna či pani, každý chalan môže o sebe na fb tvrdiť že je modelka či model. Veď ako sa na FB mnohí doslova ukazujú, fotia a potom dávajú každú jednú fotku verejne vystaviť tak to tu ešte nebolo. Veď dnes nemusíte plakať do vankúša že ste chceli byť hviezdou v módnom časopise, dnes je tu nato FB.
Smutné je však to že slečny a panie, chalani ktorí zato stoja že sa na nich je radosť pozrieť sa na FB vôbec neukazujú alebo ani na FB niesú. A tie ktoré si o sebe myslia aké sú krásky a modelky tam hádžu v kuse svoje pózy v plavkách, v gaťkách, v podprdách, v minišatách a špúlia zmaľovanými papuľami a gúlia očami ako sliepky. Mnohí chalani už robia to isté. Začínajú sa správať ako ženské osadenstvo.
A potom je tu druhá skupina ktorá tie fotky lajkuje a lajkuje a lajkuje a komentuje. A keby aspoň tie dievčatá stáli zato. Ale keď sa tak dívam tak mnohým z nich veľmi chýba sebakritika. Mnohé by ani foťak na mobile radšej zapínať nemali.
Prečo tie ktoré sú pekné, sympatické a na ktoré by sa človek rád pozrel niesú buď na FB alebo tam majú namiesto svojích fotiek fotky z prírody, zvieratiek a pod. Prečo?
A prečo tie čo sú zmaľované a oblečené ako ruské kur*y majú desiatky selfie?

Hrac+

Dnes je moderne, cool a in nebyt na FB, insta a twittri. Je to presne o tom istom ako to, ze ako spoznate cloveka s iphonom ci ipadom, nebojte, on sa sam pochvali :-)

Staci kuknut taky 4chan a zrazu clovek zisti, ze na FB su este celkom normal ludia.

odpovedam

Suhlasim. Je to o ludoch a ucele, na aky socialne siete pouzivaju. ja si neviem pri svojej praci predstavit rychlejsi kanal ako je FB.

Mam par priatelov, co spadaju do kategorie tych, co si fotia jedlo, samych seba, seba vo fitku, bielizni atd., ale poznam ich a viem, ze su to fajn ludia, pripadne tieto fotky posielaju z recesie.

Preto sa pousmievam nad tymi, ktorych to rozculuje. Ocividne sami na FB chodia, ked maju taky dobry prehlad, kto co posiela :-)

Moireal

Ano, ta exhibicia sa deje vsade. Prave preto ze sme preludneni, tak sa snazi vacsina, aby sa na nich nezabudlo, ze aj ony ci oni su tu.
Niet ale nad pocit slobody, ked clovek nema potrebu na seba neustale upozornovat. Mnohym by to prospelo.

liberta25

To vôbec nie je o FB, takisto (a oveľa viac), je exhibicionistická sieť Istagram. To nie je o sieti, ale o ľuďoch.
Sama to nijako nevyznávam, ale ani nezatracujem. Tiež mám málo fotiek z mojej mladosti. Ale čím je človek starší, tým radšej si pozrie svoje pekné foto z mladosti.
Takže, jo, je otravné to pozerať, ale aj také pics budú v budúcnosti cenné.

lily233

Ono zavisi to aj od toho takych priateľov na fb máš
Ja sledujem stránky ktoré má zaujímajú a pár ľudí ktorých mám rada alebo o ktorých viem ze majú zaujímavé príspevky. Ja používam fb v podstate ako správy, keď máte "likenute" správne stránky tak získate jednoducho na jednom mieste celkom kvalitne informácie z viacerých zdrojov. Plus ho využívam na komunikáciu. Kvalita obsahu fb konta závisí od kvality majiteľa tohto konta. Informácii o sebe tam mám minimum a vidia ich len moji priatelia takze o svoje súkromie sa nemusím obávať. FB je dobry sluha ale zlý pán :-)

efbe22

odpovedam, no nemozu to ignorovat pretoze ich jednoducho zadusa zlost a zavist ze sa ma niekto lepsie, je oblubenejsi, alebo krajsi.. a sem potom pridu hlasat svoju vysoku moralku ako su ti z FB povrchni a ze nemaju na to aby sa ukazovali lebo su skaredi :D zufalost z ublizeneho ega je tazka diagnoza :D

Snubenica02

Keby sme ignorovali vsetko, co sa nam nepaci, tak sme vsetci spopolneni vo vyhladzovacich taboroch. Napriklad.
Samozrejme toto je len priklad. Inak nech si FB damy a pani robia, co chcu.

efbe22

odpovedam, no nemozu to ignorovat pretoze ich jednoducho zadusa zlost a zavist ze sa ma niekto lepsie, je oblubenejsi, alebo krajsi.. a sem potom pridu hlasat svoju vysoku moralku ako su ti z FB povrchni a ze nemaju na to aby sa ukazovali lebo su skaredi :D zufalost z ublizeneho ega je tazka diagnoza :D

Moireal

Zenske osadenstvo to robi z natlaku, strachu, ze ked sa neukazu, zabudne sa na ne a tym padom, ine budu viac v kurze. Je to hlupe spravanie ale ako to uz bolo povedane, prestane to robit len ta, co pochopi, ze tudy cesta nevede.

A mne to je v podstate aj sum a fuk, len mi vadi, ze mi reklamy posrane strkaju to lajkovanie a sharovanie do pozornosti, lebo vsetko je cez fb prepojene.

A cez google ani nehovorim, ale to uz je iny pribeh.