Veľmi zlé vlasy!

Príspevok v téme: Veľmi zlé vlasy!
Hlpmianka

Uz neviem co mam robit s mojimi vlasmy. Mam ich velmi kucerave, znicene, tvrde a objemne. Gumicku uz nosit nechcem pretoze ma uz z nej boli hlava. Co som citala clanky nic take som nenasla co by mi pomohlo. Strihat som sa uz dala lenze sa mi zniclili lebo som ich mavala stale v drdole. Prosim vas ak niekto vie ako si ich mam dat do poriadku tak napiste mi, poradte. Aj ak viete o nejakych super pripravkoch, maskach alebo olejcekoch hocico ....budem velmi moc vdacna kazdemu :)

aaaaabbbbbbb

Ahoj,urcite by som kazdemu odporucala pripravky od milvy,je to velmi dobre na hlavne znicene vlasy a vlasy,ktore prestali rast..Ja som mala vlasy takisto znicene a vobec nerastli ..ked som zacala pouzivat sampon chinin a chininovu vodu za mesiac som uz videla odrasty kedze si farbim vlasy,ale samozrejme treba si pred tym ostrihat konceky..sampony stoja 5-6 eur takze myslim ze aj v ton je vyhoda,pretoze neminies vela...niekomu to pomaha pomaly a niekomu rychlo..ale ver mi ze to bude stat zato..pozri si ich stranku na fb milva produkty sk..mas tam vsetko ,skus popozerat a je tam vela fotiek ako sa babam zregenerovali vlasy a aka dlzka im narastla :) je vela druhov samponov od milvy ved na ich webe to najdes :)atd..tak sup najdi si to a hlavne vela trpezlivosti :) dufam ze som pomohla

anabella22

ja som si vlasy dala dokopy takou keratin radou od Victorie Beauty, davala som si len ich sampon, masku a ampulky na vlasy
a striedala som to zabalom takou maskou z olivoveho oleja ale to len raz za mesiac a jedla som rano a vecer lanove semienka

vlásky

Ahoj,
skús stránku dlouhévlasy.cz. Sú tam články a fórum...
Osobne by som radila upustiť od chemických prípravkov a vyskúšať prírodné... Skús niektorú nopoo metódu, hennové zábaly, vajíčkový zábal...

malcica

mam podobny problem, akurat mne po farbeni toto urobilo...este aj odrasty su uplne zicene, strasne suche tvrde a leskle :-((