Necitlivá jarmová kosť

Príspevok v téme: Necitlivá jarmová kosť
medick_1

Dobrý deň

2 týždne dozadu som dostal ranu do tváre presnejšie do ľavej časti tváre. V momente som si necítil líce, časť nosa, a časť ľavej strany horných úst. Necitlivosť stále pretrváva. Občasne vypľujem aj zaschnutú krv ráno ale je to dosť malé množstvo. Bol som 2x na rontgene po ktorom som si prečítal že skelet je bez traumy. Vidím rozdiel v zrkadle a po hmate cítim, že kosť ,ktorú mám na jednej strane tak na druhej proste nie je alebo je zatlačená. U lekára mi povedali ,že vraj to je tým že som tam tu kosť nikdy nemal, a stanovisko pána doktora ,ktorý mi robil rontgen je neomylný. Chcem sa opýtať či je taká možnosť že to nemusí byť na snímkoch vidieť a mám pravdu ja. Rontgen si tam robiť už nechcem ale rád by som si urobil snímku celej tváre mimo svojej nemocnice (vždy robili len poškodenú časť) koľko by ma to vyšlo ak sa smiem opýtať? poprípade čo by ešte mohlo objaviť rozdiel pred úrazom a po úraze? tú kosť čo si necítim ( je to ten výbežok pod spodnou očnicou na hrane lícnej kosti) ďakujem za odpoveď :)