Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moja výška

Príspevok v téme: Moja výška
Jožkol

Ahojte , mám 15 173cm a 80kg. Môj problem je v tom , že spolužiaci majú 180+ a ja sa cítim ako Hobbit. Dievčatá chcú aspoň chlapca o hlavu vyšší ako ony , pre pocit "bezpečia a istoty" , pritom chodím na MMA 4 roky. Nikto ma neberie vážne , nemám rešpekt a kvôli výške si asi nijakú nenájdem. Je to podľa vás dobrá výška ? :/ Trošku nesystematicky napísané , prepáčte :-)
Pekný večer :-)

lenlen

neboj sa, pozri sa okolo seba, aj na trosku starsich ludi ako 15 rocni, z ktorych si polka este ani neuvedomila kde zije :D chlapov z tvojou vyskou je velmi vela a nemaju problem najst si babu :))) nie je vsetko len o vyske, a ak z casti aj hej "krasa" je subjektivna, kazdemu sa paci ine..... ja mam opacny problem, teda 180 cm na dievca a tiez chlapca mam ,a napriklad dvaja moji byvali boli nizsi :D ked som mala 15 riesila som ze som ako obor, teraz mi je to jedno, vaz si sam seba a bud raz za vsetko co mas :))

miruska01

ta vaha je na zamyslenie.. aj ked ide o to ci su to svaly alebo tuk.. ale myslim ze vyska by nemal byt urcite problem :)))

Parker

Skor by som si robil starosti o tvoju vahu, pri takej vyske 80 kg je dost, navyse ked chodis na MMA, kde mas pohybu urcite dost, tak by si mal mat mensiu vahu.
Do 18tky mozes este vyrast niekolko cm, ale vela to uz zrejme nebude.

zuzi74

Jozkol, poznam chlapcov, ktori maju cca tvoju vysku a su taki sarmantni, ze tych s vyskou 180+ schovaju do vrecka a to nie len vyzorovo ale aj povahovo.
Okrem toho este je nadej, ze kusok vyrasties, takze celkom nezufaj. Ked by aj nie, nizkych dievcat je dost.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.