Čo to znamená?

Príspevok v téme: Čo to znamená?
gogoxoox

Ahoj mám 13 rokov páči sa mi jeden chlapec-je starší. Jemu sa páčim ja povedal to aj jeho matke a tá zas mojej, no píše jednému dievčaťu- vždy. Teraz nedávno som mu napísala ja po dvoch mesiacoch-vtedy to bolo také raz on raz ja-písali sme si normálne tak bol ku mne milý -so mnou si píše milo a s tamtým dievčaťom tak skôr srandovne ale dáva jej semtam pusinku. Keď už išiel preč napísal mi, že ide a potom mi napísal:dobru nocku a ja som mu odpisala aj tebe (samozrejme aj smajliky k tomu) no on si to stále nepozrel aj keď bol prihlasený- áno OK poviete si veď si ešte DECKO! BOŽE PREČO RIEŠIŠ TAKÉ VECI! no proste trápy ma to no už nie ani tak veľmi-seriem na to kto si čo o mne myslí, ja si žijem svoj život a ak sa to niekomu nepáči tak asi nieje jeho súčasťou, no jeho názor ma trápi a tak sa vás pýtam: UROBILA SOM DOBRE žE SOM MU NAPíSALA? PREčO SI TO NEPOZREL? :/ JEJ PIšE VžDY KED JE PRIHALSENA(VEčER) A MNE NEVIEM LEBO ODVTEDY SME VEčER EšTE NARAZ PRIHLASENý NEBOLI.DAKUJEM :)

-_-

Poviem ti to uprimne: ma rad ju. A toto niesu prave lasky, to su len take chvilkove, jednoducho teraz si este dost mlada, nechapes to, preto neries este take hovadiny. Neber vztah ako dnesni ludia- ze je to nieco povinne a ten kto vztah nema, je nejaky cudny. Tak to zial beru teraz ludia...