Črevá a hemoroidy

Príspevok v téme: Črevá a hemoroidy
Veranis349

Dobrý deň. Stala sa mi taká vec, že som jedného dňa zjedla plný tanier zduseného jedla - no a tým sa mi to všetko začalo. Otrava akosi preskočila žalúdok a prešlo mi to rovno do čriev. Nastali u mňa silné hnačky sprevádzané s kŕčmi, ktoré trvali vyše týždňa. Predpokladám, že z nich sa mi vytvoril aj vriedok na konečníku, možno aj hemoroid, ktorý mi pri vyvinutí väčšieho tlaku krváca. V samotnej stolici krv ale nemám. Dodnes mi pretrvávajú mierne hnačky prevažne ráno a v doobedných hodinách a na povrchu stolici mám občas aj biely hlien. Brucho ma ale nebolí, nemám ani kŕče, ani hemoroid ma nebolí ani nesvrbí, ale dubová kôra mi na to veľmi nezaberá. Ak mi to neprejde tento týždeň, chystám sa k lekárovi, ale najprv som sa chcela opýtať, či niekto z vás už takýto problém niekedy nemal. Neviem, či je to len dôsledok otravy jedlom, alebo to môže mať hlbšiu príčinu. Za odpoveď vám vopred ďakujem.

Jana_555

Dobrý deň,

v minulosti sa mi stalo niečo podobné, zjedla som pokazený šalát a odvtedy som mávala pravidelne hnačky. Premnožili sa mi baktérie v čreve.
Lekár mi vtedy odporučil Vitaberin na normalizáciu črevného traktu.

Užívala som ho vyše mesiaca ale už po prvých týždňoch som pociťovala zlepšenie. Hnačky ustúpili a aj bolesť brucha.