Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal priedušiek a nikotín

Príspevok v téme: Zapal priedušiek a nikotín
ruthynka

Ahoj,
poprosím Vás len o komentáre k veci (nie také že fajčenie je hnus).
Mala som vyše týždňa angínu a niekedy minulý týždeň asi vo štvrtok mi to prešlo do zápalu priedušiek na ktorý som mala trojdňové antibiotiká. Už skoro týždeň som nefajčila a keď mi je teraz lepšie, zúfalo túžim po cige. Neviete, kedy si môžem znovu zapáliť? Akože, v podstate mi je celkom dobre, akurát niekoľkokrát cez deň ešte vykašliavam. Kedy bude bezpečné znova fajčiť?

ciga

je mi luto tvojich priedusiek, nieze musia bojovat s infekciou a bakteriami ci virusmi ktore ich napadli ale ty im este zhorsuj bojove podmienky nikotinom a tym sajrajtom ktory je v cigach. Takto sa vypracujes k CHOCHP alebo k rakovine pluc.

dajto

Ja nefajčím už takmer 2 roky a fajčil som asi 7 rokov ak si vydržala týžden tak vydrž další a abstáky budu takmer preč.. potom už je to len o zvyku.. skus sa rovno odnaučit ked vieš vydržat prvé 3 dni tak to by si nemala mať take problémy ja ked som sa pokušal prestať tak 3x som to nezvládol na prvom dni :) potom som to nejak vydržal a už nefajčim. Dufam že už ani nezačnem.. Bezpečné fajčit nebude asi nikdy :D ale tak podla mna asi po tom týždni ak sa cítiš lepšie tak si daj.. ale menej alebo si sprav nejaký filter k tomu základnému aby to bolo slabšie.

0vecka

poznam ludi co fajcia aj pocas choroby... imho tu nieje ziadna pevna hranica... ale cim dlhsie vydrzis tym lepsie...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.