Pisala si so mnou, stretli sme sa ... a zrazu jej niet.. preco?

Príspevok v téme: Pisala si so mnou, stretli sme sa ... a zrazu jej niet.. preco?
Maros19

Zoznamil som sa s jednou babenkou cez net. Pisali sme si spolu dva tyzdne a potom sme sa rozhodli stretnut na kavicke. Pokecali sme a dohodli ze sa opat niekedy stretneme a dame nejaky vyletik do prirody. Je pravda ze ja som viac rozpraval na tom stretku ako ona ale ked jej akosi nebolo do reci. Ale okej, suhlasila na konci stretka ze sa uvidíme opat. Pisali sme si este par dni potom az do dna resp. dni ked mala mat v jej meste akciu sportovu a ta mala trvat cca tri dni. Pocas tych dni sa mi neozyvala lebo sama mi predtým oznamila ze nebude mat cas pisat lebo bude mat nabity program a este jej do toho pride rodina z iného mesta na navstevu. Takze okej. Lenze potom po skonceni tej akcie v ich meste som jej pisal zas ze kedy dame stretko. Cakal som odpoved jeden den, druhy, treti, stvrty... osmy a jej reakcia ziadna. Ziadna odpoved.. proste nic, ani makke f.
Preco mi prestala odpovedat? Nebol to jej oficialny mail len taky cez pokec. Takze alebo prestala na pokec chodit alebo ma ignoruje. Ale preco? Neviem ci sa jej nieco stalo, ci si nasla niekoho iného alebo uz ma ine zaujmy po tej akcie v meste co bola. To jej fakt stacia tri dni aby stratila zaujem?
Co mi nato poviete resp. napisete? Co si mam o tom celom mysliet? Konecne som sa tesil ze som natrafil na nejake dievca s ktorym som si sice velmi na prvom stretnuti nerozumel ale predsa. A jej zrazu niet. Preco? Ved aspon mohla dat vediet ze sorry ale uz sa viac nechcem stretnut.
Dik moc

krutapravda

Nepacil si sa jej fyzicky, nepritahoval si ju a ona nebola dost smela na to, aby ti to povedala. Takze sa odmlcala nech to cele nejak vysumi. Tu sportovu udalost a navstevu rodiny si s najvacsou pravdepodobnostou vymyslela aby mala zamienku.

adr1a

Takto sa spravaju aj muzi. Nielen zeny. Zrejme nemala viac zaujem, to je cele. A zas by som pokec nezavrhovala uplne. Vsade najdes nepodarky zufalcov magorov blaznov ai. V reale a aj tam. Ja tam moc casto nechodim, ale vyhovuje mi to tam. Preco? Lebo tam mas zakladne udaje o tom druhom (vek, lokalita, stav-slobodny zenaty vdovec zadany, mas tam udaje o vzdelani, vyske vahe, zaluby konicky, fotku. Jasne ze mozu tam klamat ale pravda casom tak ci tak vyjde na povrch). No a uz z kratkeho pisania vies odhadnut co-to o tom druhom. Podla gramatiky chyb vyjadrovania, sposobu rozmyslania zmyslania, nazorov postojov priorit ai. No a ked si sedite nazorovo, su tam sympatie, co brani sa spolu stretnut? A tam sa uz uvidi ci nieco z toho bude alebo nie. Zas vonku je kolko pripadov ze ta niekto cudzi oslovi ai len tak?? No a je pravda, ze vyzor nie vzdy koresponduje s intelektom rozumom IQ EQ, zmyslom pre humor ai. Ja preto skor ocenujem takuto formu zaciatku "niecoho" nez realitu. Lebo budme uprimni, ludia su zahladeni sami do seba, nehladia dolava doprava, ked niekto ledva otvori usta tak uz prchaju prec co si myslia ze su to pochybni predajcovia letaky ci co

pokecový

A ešte, ak môžem poznamenať, niekedy aj fotka človeka na pokeci inak pôsobí, ako v realite, stačí iný uhol alebo podobne, a inak už vyzeráš, tak možno aj po tejto stránke si predstavovala niečo iné. Alebo proste zistila, že tam nie je nič fyzické, čo by ju priťahovalo k tebe, možností je kopec.

pokecový

Tak keď je to cez pokec, tak sa ani nečuduj, tam nechodí takmer nik normálny, či už ženy, alebo aj chlapi, čo mi aspoň písali niektoré ženy, takže sa nečuduj, ja mám rovnaké skúsenosti. Na pokeci všetko super, ideálne a stretli sme sa a tá baba bola úplne iná, odmeraná, bez záujmu, pokec je pokec a realita je niečo úplne iné, aj to je možné, ako písal kolega podo mnou, že si ťa inak predstavovala a potom ty sľúbila opätovné stretnutie, aby ťa neurazila alebo podobne. Alebo nechcela byť nepríjemná a chrstnúť pravdu do očí. Ja som mal tiež dávnejšie stretko a napísala mi po stretnutí, že v pohode, ale videl som, že to nebolo v pohode a potom už nemala záujem a prerušili sme komunikáciu.

Kašli na to, nájdeš inú, lepšiu, žien je dosť, aj mňa mrzí každý nezdar so ženou, keď mi je k tomu ešte sympatická, ale s tým nič nenarobíš, sympatie z jednej strany nestačia. Mohol by si sa aj roztrhnúť a nepresvedčíš ju o tom, že si v pohode. Ja som sa len párkrát stretol cez pokec a stálo to za nič, ja to už ani nejako neskúšam, nemá to cez net význam.

Princ z BA

Ak chces vediet, ci stale chodi na pokec a teda tvoju spravu zamerne prehliadla, tak si daj do googlu jej nick a pozri si, kedy bola naposledy prihlasena na azete. Ak na pokeci nebola odkedy si jej pisal mail, tak trpezlivost...

Ale ak bola, tak uz nema vyznam sa jej ozyvat. No a to ti ziadna nenapise priamo, ze uz ta nechce vidiet... Nechcu vyzerat blbo, tak bud ti navrhnu kamaratstvo, alebo sa jednoducho odmlcia. Z toho si nic nerob, taketo sa bezne stava, treba hladat dalej. Dolezite je ze sme zdravi, stavaju sa aj horsie veci ako zensky ignor.

...-

mala o tebe svoju predstavu a na stretnuti sa jej nenaplnila.
nic viac za tym nehladaj, proste si sa jej nepacil, ale nechcela ta odfajcit hned po stretnuti

sususu

Ako my mozme vediet ??? ;-))) Ale ak by chcela tak by urcite napisala. Ale nechce.. Nie je to jedno preco??? Prestan na to mysliet