Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám mu povedať že ho lubim?

Príspevok v téme: Mám mu povedať že ho lubim?
ell47

Mám jeden problem... Mám 17 a páči sa mi jeden chalan už pomaly 4 roky. Asi pred mesiacom mi dvakrat napisal. Potom zrazu prestal a napísala som tak potom ja dvakrat tiež. Neprejavil už vobec zaujem a odpisoval takými slovami ako ,,jj, nn,ok...''. Tak som to nechala tak, lenže každým dňom to je horšie, lebo naňho stále viac a viac myslím... :(. Boli sme aj vonku, ale nič sa tam neudialo... Nikdy som snikým nechodila, ani pusu som žiadnemu chalanovi nedala:/.
Mám sa mu priznať že sa mi páči ? Ako mu to mám povedať ? Najviac sa bojím že ma vysmeje a hned ma odmietne.:(
ďakujem za rady dopredu :)

12mesiacikov

Toto na chalanov moc neplati.Dievca moze ziskat chlapca vlastnou aktivitou, ale takto priamociaro tomu nedavam moc vela snaci. Ale ktovie...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.