Hudba ako droga?

Príspevok v téme: Hudba ako droga?
Martinit

Mám na mysli presnejšie hudobný žáner trance začal som ho znovu počuvať začiatkom roka a zhruba posledné 4 mesiace z práce nerobím takmer nič iné len počuvam tu hudbu. Prečo?
Keď počúvam tento druh hudby, mam taký divný pocit akoby mravenčenia, a príjemný pocit vzadu na temene hlavy.
Vážne cítim sa tak skvelo (neviem či sa to dá prirovnať k drogám lebo som žiadne nebral tak to neviem porovnať) ale ten stav si chcem navozovať neustále počuvaním tej hudby.
A už ani nespomínam ako mi to zlepšilo psychický stav
Obmedziť to, alebo nie ak je moje podvedomie v tom ako doma?

Niečo o žánru
Názov odkazuje na vyvolané emotívne cítenie, vysokú eufóriu či povznášajúci ruch.
Je dostatočne emotívna a práve pri takýchto veciach sa treba mať málinko na pozore. Hudba je tiež určitým druhom drogy, ktorej človek nesmie slepo prepadnúť
Kombinácia jej zvukov a melódie vytvára malú eufóriu, ktorú spracúvajú a preciťujú práve tí­ ľudia, ktorí majú mozog pripravený na prí­jem tejto vymoženosti. Z výkladu bude zrejmé, že v mozgu vytvára látky, ktoré sa dajú pripí­sať k euforickému stavu duševna. Dodáva pocity povznesenia

Je tu niekto, hocikto kto počuva a ktorému sa páči tento štýl hudby?
Nejaké ukážky:
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com

Nefertiti

Nikdy som nevidel, že by niekto zaobchádzal s hudbou ako s drogou. Ak máte radi hudbu, práve teraz potrebujete suoneriemp3.com. je to momentálne najsilnejší obchod s vyzváňacími tónmi na svete.

Zacharydo

Aký úžasný spôsob, ako ju liečiť. Chcem prispieť svojím úsilím zábavnými zvoneniami z tonosdellamadagratis.com v nádeji, že pomôžem všetkým.

Hebabig

Len som videl pravdu. Viem len, že hudba je ako duchovný liek. A keď som v strese, často počúvam hudbu na dzwonkimp3.com Prajem vám veľa zdravia

Hebabig

Len som videl pravdu. Viem len, že hudba je ako duchovný liek. a keď som v strese, často počúvam hudbu na dzwonkimp3.com

sophiallik

Žáner tranceovej hudby je skutočne atraktívny, je to ako keby ste povedali svoj názor. Často ich počúvam a sťahujem tu: songsforringtones.com