Vzťahový poradca

Príspevok v téme: Vzťahový poradca
Zblúdená

Ahojte.
Chcela by som sa spýtať či nemá niekto z vás skúsenosti so vzťahovým poradcom, alebo či niekto nepozná nejakého osobne resp. nejakého dobrého psychoterapeuta na vzťahové partnerské problémy. Dlhú dobu som ako v bludnom kruhu, stále zostávam v nefunkčnom vzťahu a neviem z neho výjsť. Keď sa aj odhodlám tak ma prepadne panika, že čo ak ešte nie je ten správny čas, čo ak budem ľutovať a podobné obavy. Mám z toho ale veľké psychické problémy a namiesto žitia naplno len živorím. Chcela som svoj problém už dávnejšie riešiť prostredníctvom odbornej pomoci, navštívila som jednu psychologičku, jednu psychoterapeutku, ale úplne o ničom. Potrebovala by som niekoho, kto by ma naviedol na správnu cestu, niekoho nezaujatého. Ak by niekto mal skúsenosti s niekym dobrým v západoslovenskom kraji a vedel by odporučiť veľmi by mi tým pomohol. A ešte by som chcela poznať názor na skupinové terapie. Mne osobne sa zdá, že by mi to vyhovovalo rozobrať problém s niekym kto má podobné problémy, ale nemám žiadne skúsenosti. Počula som, že existujú aj vzťahový poradcovia, ani s týmto nemám žiadne skúsenosti, tak za všetky názory alebo tipy budem veľmi vďačná.