Spať s ním alebo nie?

Príspevok v téme: Spať s ním alebo nie?
smejko :-)

Takže neviem čo mám robiť. Mám kamaráta s ktorým sa navzájom dosť priťahujeme lenže problém je v tom, že on by chcel len sex a nič viac. (Už sme spolu aj párkrát spali) Myslela som si, že by tam mohli byť aj city z jeho strany ale v poslednom čase o tom dosť pochybujem. Napíše mi len, že ako ho priťahujem a že by ma chcel a atď. A problém je, že ja ho chcem tiež, lenže z mojej strany sú tam aj city :( Neviem čo mám robiť? Je to dosť ťažké chcieť niekoho a nemôcť ho mať. Bojím sa, že keď mu poľavím tak v jeho očiach klesnem. Že to bude také, že aha zavolám jej, veď ona mi dá... Neviem čo mám robiť? Mám mu na to pristúpiť? Prešiel si niekto niečím podobným? Ďakujem za všetky rady :-)

Zlamic

Nie, to nie je vyuzivanie, lebo ona mu to stale dovoli a on si mysli, ze je to teda ok.
Vyuzivanie sa deje proti voli jedinca a ked sa vyuzivat dobrovolne da, je to jej problem.
Lebo pokojne si moze aj on mysliet, ze ho vyuziva ona, len aby si od neho aspon na chvilu vzala falosnu ideu citov.
Ok, mozeme sa teda dohodnut, ze sa vyuzivaju navzajom.
dvojpes to bola len recnicka otazka.

,ja,

ked chlap vie ze baba sa zalubila a nadalej s nou udrzuje taky vztah, ze sa ozve len ked on chce sex a este ktomu vie, ze ona je namotanaa na neho a fakticky si snou moze robit co chce,,ona ho neodmietne pretoze ho lubi a on to vie,,,to nieje vyuzyvanie ??? podla mna teda je a ak je to taky typ chlapa toto ju caka, bohuzial

miriiinda

Zas ona klesla...prečo neklesne aj chlap? Prečo si chlap neuvedomí,že tam môžu byť aj city? Nie len fyzické uspokojenie?
Možno to nie je také zlé, stáva sa, že ľudia sa po čase do seba zamilujú. Poznám také prípady, že spolu začali len tak spať a nakoniec skončili vo vzťahu. Lenže to je riziko. Musíš sama vedieť čo chceš.

dvojpes

zlamic, ako keby si nevedela :)
zena sa pokusi vymenit sex za vztah a ked jej to nevyjde, chlap je hovado.
pritom on od zaciatku jednal na rovinu, nepoctivo konala ona - pokusala sa ho svojim telom zmanipulovat, aby si s nou zacal vztah.
zenske vnimanie takejto situacie je fascinujuce.

Zlamic

Preco by ju/ta mal vyuzivat na sex? Preco vyuzivat? Ved s nim chcela spat a zrazu, ked jej to uz nestaci, tak ju vyuziva?
Ako tu uz bolo napisane, v jeho ociach si uz klesla, resp. si latku nastavila dost nizko, aj ked ju chces zvysit, on uz nepochopi, preco by ju mal preliezat, ked ju doteraz len tak podliezal.
Opravim, bol to kamarat, teraz je to milenec.

,ja,

stalo sa mi to,,,2x aa dopadlo to zle,,,,ale len pre mna ....
a preto,,, ak si si istá, ze z jeho strany nieje nic viac, len ta vyuzíva na sex a ty si sa zalubila,,,tak ti odporucam len jedno - prerusit s nim kontakt uz teraz a bude ta to trapit menej ako to natahovat ... alebo si s nim proste tiez len uzivaj, ziadne city vsak od neho uz necakaj. ak uz ta mal , vlastne mu okrem sexu nemas co ponuknut, //na vztah ta uz nebude chciet, nikdy// ak rozumies... Maximalne si ta bude drzat dovtedy kym nenajde lepsiu potom ta odkopne ako spinavu handru,,,tomu ver :/

Biela Kobra

Staré včelie príslovie hovorí, že chlapa treba odmietať dovtedy, kým si nepomýli svoju nadržanosť s láskou.
Ty si na to šla opačne a čo bolo rozbité, už nepozbieraš.
Časom to prejde a nájdeš si takého, čo ťa bude mať naozaj rád, a hádam budeš opatrnejšia.

Filip TT

Opakovaný sex s niekým vyvoláva u ženy puto k tomu dotyčnému - má v podvedomí, že je jeho. Z toho sa nedá len tak ľahko dostať.

Odporúčam Ti prečítať si túto tému
www.zdravie.sk
a príspevky k nej od začiatku, aby si vedela kam smeruješ.