Ako si dať ošetriť zuby

Príspevok v téme: Ako si dať ošetriť zuby
milenka555

Mám veľký problém so zubami. Zubárka ku ktorej som chodila vo mne vyvolala takú paniku že som zubára nenavštívila veľmi dlho.Vlastne preventívnu prehliadku som nemala od malička. Mám len 20 rokov a asi rovnaký počet kazov. Nepúšťala som sa do prehliadky hlavne preto že súkromného lekára si nemôžem dovoliť. A zubári ktorý majú zmluvu s mojou poisťovňou neberú pacientov. V podstate je to aj tak jedno keďže si do preventívnej prehliadky hradím všetko v plnej výške.....Moja zubárka mi odmietala dať injekcie na umŕtvenie a zvyšovala na mňa hlas. Ani nehovorím o tom že pracovala bez rukavíc. Ešte teraz si pamätám ten zápach kávy z jej rúk.Od vtedy aj keď len sedím v čakárni je mi na zvracanie. Minulý rok som si dala vytrhnúť zub u súkromnej a následne spraviť nový a vyšlo ma to na 560 eur... čo som donedávna splácala a oprava celého chrupu ma teraz vyjde asi na 3000e približne. Čo by ste robili na mojom mieste? zobrali by ste si pôžičku ? musela by som sa zaviazať na niekoľko rokov a to nemám plat ani 500 eur. Neviem čo spraviť a ako sa rozhodnúť neviete o nejakom inom riešení o ktorom som ešte nepočuula. Momentálne ma oprava jedného zuba môže vyjsť aj na 200 eur to nemôžem dávať z výplaty.