Pichanie v hlave

Príspevok v téme: Pichanie v hlave
Bucino

Zdravím, chcem sa poradiť som chlapec mám 17 rokov chodím do posilky zo cca 2 roky zatial žiadne vážne zranenie som nemal venujem sa aj boxu ale to som začal len cca 2 tyzdne do zadu čiže to s tym nebude mať nič idem k veci... Asi pred 3 dnami keď som cvičil v posilke bližšie som tlačil jednorúčky na horné prsia a ako som vytláčal tak náhle som cítil bolesť v zadnej časti hlavi na pravej strane úplne prudká bolesť ihneď som musel prestať také pichanie prirovnám to ako keby vám dakto klinec zatĺkal do hlavy... Dícham dobre tekutiny pijem dostatočne dosť trvalo to asi 30 minút bolesť ustupíla neskôr no dnes sa to opakovalo keď som začal hrázda asi 4 príťah znova prudká bolesť uplne taká istá ako vtedy len pretrvávávala oveľa dlkšie hodinu intenzívne pri miernom zadichčaní to cítim stále je od toho cca 4 hod. Bol tam aj mierny opuch na tom mieste kde to bolelo ... Najpru sa chcem poradiť tu či to neni dáka cievka, nerv či s tým dakto má skúsenosti či treba navšitíviť lekára a akého konkrétne ... Veľmy pekne vám ďakujem za odpovede a za radi každú si cenním. Ospravedlnujem sa za gramatiku.

Bucino

A riešiš to dáko ? Je to dáka závada treba s tým isť ku lekárovi alebo čo? Dá sa toho dako zbaviť? Diky ti