Zápal alebo tehotenstvo?

Príspevok v téme: Zápal alebo tehotenstvo?
emi

Ahojte, chcela by som sa spýtať minulý mesiac som mala mykotický zápal z dovolenky som si priniesla :D dostala som antimykotiká plus lieky mycomax jednu hned ustne a jednu pri menzese zjest, zlepšilo sa to ale po stere sa niečo asi našlo pretože mi sestrička volala že si to mám doliečiť gélom multigyn gel. Dávala som si ho asi dva dni potom som dostala další menzes a hned po menzese som mala pohl.styk s priateľom nechránený ale neurobil sa do mna. Teraz mám už 3den bolesti v podbrušku taký tlak ako ked mam menzes a trochu bolesti pri močení, chcela som to riešiť s gynekologom ale mal tento týžden dovolenku do pondelku a na pohotovosť som sa s tým trepať nechcela.Kamarátka mi poradila boraxglycerinove globule ktoré jej na zápal pomohly tak som si dala už dve ale bolesť stále mám, výtok ani pálenie či svbrenie však nemám, moč som si tiež bola dať vyšetriť u praktického zápal tam nie je. A tak premýšlam či by to nemohlo byť aj tehotenstvo, kedže som sa dočítala že aj po menzese sa dá otehotnieť a prejavy su aj bolesti v podbrušku. Kúpila som si aj test tehotenský ale je až po 7 dnoch takže musím počkať. Vedel by mi niekto poradiť či sa nejakej z vás niečo podobné nestalo? Užívala som aj ibalgin od bolesti čo mi pomohlo chvílkovo ale už sa ho bojim si dať keby to bolo to tehu :) Budem rada za každú radu. Lekára navštívim určite budúci týžden len som netrpezlivá a zvedavá...Ďakujem a prajem pekný deň

Galapagos

Apka v mobile to nič ale keď máš uzavreté cesty tak to bráni v otehotneniu ale to iná téma. Gynekológ už vie čo robí a čo robiť aby zistil to či to. Ale po tom mesiaci sa mohlo niečo stáť možno zvolil nesprávnu liečbu kt nezabrala. Tak to niečo čo našiel to máš ešte pravdepodobne v sebe a to je ten problém

emi

Tak asi každá žena sleduje a pozná svoj cyklus, ovuláciu mám mať teraz zhruba po týždni po menzese a to viem podla výtoku a podľa iných faktorov čo sa mi vtedy prejavia :) ukazuje mi to aj menštruačný kalendár v mobile apka :D a mám presný cyklus ako hodinky. a ako mi na to príde gynekolog že tam je zápal ked sa mohol skryť? ked mi na preventívke pred zhruba mesiacom robil sono a aj ster a videl iba mykozu v priebehu liečenia, neviem čo presne sa našlo po stere ked mi sestrička volala že mám si kupiť ešte ten multigyn gel na doliečenie ale keby to bolo vážne asi mi dá ATB nie?

Galapagos

A odkiaľ vieš že si nemala ovuláciu? Keď máš uzavreté vajickovody tak ťažko. Zápal sa niekde mohol "skryť" a teraz zase prepukol. Nie vždy sa z zápalu dostaneš von. To bude spojené s prichádzajúcim sa ms po zápale to zvykne byť tak

emi

No samozrejme že chcem mať deti, ale nepreliečený zápal ked som to liečila? nedava mi to zmysel nakoľko som bola pred mesiacom u lekára na preventívke a liečila si tu mykozu a potom som si dávala ten multigyn gel, a keby to bol zápal močových ciest tak ma to bolí inak aj štípe to poznam..no toto je také divné ako ked mám dostať menzes ale to som nemala ešte ani ovuláciu... no už do pondelka nejako vydržím ale samozrejme keby sa to dneska zhorší tak bežím aj na tu pohotovosť, len zvažujem všetky možnosti

Galapagos

Radim ti ist na pohotovosť to bude nepreliečený zápal a tým môžeš sebe viac škodiť a keď chceš mať V budúcnosti deti a nechceš ostať neplodna tak už aj k lekárovi