problém - krčové žily

Príspevok v téme: problém - krčové žily
aria

Dobrý deň, ja som tu predčasom písala kôli krčovým žilám ktoré mi našli na maternici a od vtedy sa situácia zhoršuje. Keďže som pred mesiacom začala brať HAK, môže to mať súvis aj s tým. Každopádne mám celý mesiac bolesti ako pri menštruácii, a hrozný výtok. Kdesi som čítala že krčove žily na nohách sa neznesú s HAK, tak teraz neviem, či to nemôže byť spôsobené tým. Možte mi niekto poradiť? Ešte chcem poznamenať, že tú istú HAK som brala 3 roky a nemala som žiaden problém, až teraz po takmer 2 ročnej prestávke...

aria

vcera mi na stranke www.onaona.sk tamojsi gynekolog napisal, ze to nie je nic vazne a ze tie moje problemy su sposobene tym ze som zacala brat HAK a po case by sa to malo upravit. Mam z toho zmiesane pocity, pretoze jedna teoria vylucuje druhu, ale vychadza mi z toho len to, ze zmenim lekarku a pockam si na nazor ineho odbornika... Inak v dnesnej dobe ked sa objavuju choroby o akych sa nam kedysi ani nesnivalo ma ten benevolentny pristup lekarov dost sokuje...ale co uz...:o(

damaxy

mne to lekar tiež nechcel predpísat kvoli žilam a ked je dispozícia na krčové žily určite sa to netýka len noh,akurát tie vidno.Takže prístup lekárky asi ,že to nie su jej žily.

samotqa

ja som len laik... ale podla mna nie je v poriadku, ze nad tym len mavla rukou... hak sa nema brat pri chorobax krvneho obehu a ja by som tam zaradila aj krcove zily... skus sa opytat v poradni... myslim, ze je tu aj nejaky gynekolog... alebo chod na www.onaona.sk mozno tam budu vediet poradit...

aria

Ona mi tie krcove zily zistila az 3 tyzdne po tom ako som HAK zacala brat. Ibaze nad tym len mavla rukou a povedala ze to sa nelieci a je to v poriadku. Ale mne sa to v poriadku nezda. A neviem ci mozem porovnavat krcove zili na maternici s tymi na nohach...

samotqa

neviem ci sa dobre pamatam, ale myslim ze v pribalovom letaku HAK je aj informacia o tom, kedy by sa HAK nemala uzivat, a myslim, ze jednym z dovodov preco nebrat HAK, boli prave aj krcove zily... ked ti to doktorka predpisovala nepytala sa ci nemas krcove zily? myslim, ze v tom pripade by mala zvazit vhodnost jej predpisania...