Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Z tohto sa ako vymotám?

Príspevok v téme: Z tohto sa ako vymotám?
ria3

Mám taký problém, že partner si myslel keď sme spolu začínali, že naňho nežiarlim, čo vôbec nebola pravda, ale snažila som sa to skryť a udržať v norme, aby mi nezdupkal, lenže on začal robiť to, že ma porovnával s inými ženami, aj s bývalou, ich vyzdvihoval, vravel ako ho jedna pochvalila a ako sa mu to pačilo, a pod. bolo toho dosť, pre mňa maximálne ponižujúce, vznikali z toho hádky, aj sme to predebatili, ospravedlnil sa, ale bohužiaľ ja som začala tak žiarliť na tie všetky trúby, že sa z toho neviem dostať, neskutočné nervy mám na ne aj na neho, je s nimi v robote v každodennom kontakte, otrasné trápenie mám z toho, popritom som bola vždy sebavedomá, žiarlila som zdravo, ale toto ma začalo neskutočne ubíjať, neviem si stým rady, má niekto podobnú skúsenosť?

hxjsjhy

je to maximalna drzost od neho a je to ubohe... Tak sa ti ani necudujem ze ziarlis, ale skus sa nad tym povzniest a ber to tak ze co sa ma stat sa aj stane ci tomu chces zabranit ci nie. Alebo ho kopni do riti :)

m8

tvl no to by ma sklamalo. asi by som ho uz ebrala velmi vazne..neviem..ja by som v momente sla prec a nech si to zehli ked bol hlupy. a dala by som mu to pekne vyzrat. a asi by mi trvalo dlhsie nez by som sa k nemu zacala spravat akoby nic..ale to som ja

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.