Tehotna? Ak ano tak s kym?

Príspevok v téme: Tehotna? Ak ano tak s kym?
Stalosa

Ahojte,
Mam mensi problem. Nakolko som na cestach a trochu ma zmiatla exotika skusila som sex s Indom-opakovane...do toho sa sak pritrafil moj dobry kamos, s ktorym som mala sex tiez, viac menej v tej istej dobe. Problem vsak zacal ked som ochorela,brala silne antibiotika a lieky prave ked som mala mat menstruaciu, kt.samozrejme neprisla. Nic by nebolo este take zle keby mi asi pred 5dnami nezacalo len slabe spinenie, cca3-4dni a cely den sa mi tocila hlava asi nizky tlak. Robila som si test den pred tym \\\"spinenim\\\" a bol negativny...tak ja nvm ci to tymi antibiotikami alebo co. Mate niektora podobnu skusenost?
A moja druha otazka: je mozne v pripade tehot.zistit rasu dietata? Je tam nejaky rozdiel ak je tata biely alebo cokoladkovy? :-D
Dakujem za odpovede

tvojachyba

Tak ty si dobre hlupa, slecna Exoticka Cokolada... Vsak to ti zivot vsetko vrati ako sa spravas, len potom chod vyplakavat do indie a nie sem...

rhea

mne teraz meskala 2 tyzdne, asi 3 dni spinenie, mala som trochu stres a z toho, vobec sa mi to enstavalo predtym... nic sa nedeje, ked ti test vysiel negativny, uz by ti to ukazalo, avsak pre istotu zopakuj aj tak ale za 3 dni...