Tentokrat sa stracam

Príspevok v téme: Tentokrat sa stracam
michal555

Tak som tu zas a znova s novym objavom, spoznal som jedno dievca ktore sa mi velmi paci a sme dusevne naladeny na rovnaku vlnu, podobny zivotny styl a zaujmy. A vedel by som si s nou predstavit nieco vaznejsie. No presnejsie povedane ked si na nu spomeniem tak mi zovrie zaludok. A tu zacina problem. Nestava sa mi ze by som pri nejakej zene citil take motyliky ako pri nej a z toho zostavam dost zmateny. Presnejsie povedane ze som sa pristihol ze robim uplne chyby a nechcem to posrat hned na zaciatku. Ked randim s nejakou kockou ale je to take vlazne tak sa aj hram, viem co robit, som v pohode a postupne citim ze aj ona sa chyta a jej zaujem zacne prevysovat ten moj co je pre mna uplne idealna situacia lebo ziskavam istotu a viem ju dostat kam chcem. No teraz som strateny, pristihol som sa ze davam si pozor co poviem, nekomunikujem tak uvolnene, som pri nej nervozny a neviem co spravit, ci ju volat von, alebo sa neozyvat a dat jej priestor. No pripadam si ako pred 10timi rokmi ked som zacinal balit baby, ale tato ma fakt dostala. Poradte jak zostat nohami na zemi, neuletiet a ziskat ju.

michal555

slovakien, chapem kam tym mieris, myslim si ze energiu rozumne rozkladam aj do inych oblasti zivota ako je nahananie bab. Realizujem sa karierne, mam vela zalub, sportujem, proste myslim ze mam zaujimavy zivot. No s tym odstupom mam problem od nepamati, je pravda ze teraz je to uz lepsie ale pre moje dobro by som mal na tom popracovat ako pises.

Ako pisete tie fyzicke testy su asi najlepsi sposob ako to zistit. A ked som si to este spatne prehral v pamati tak myslim ze mi davala dost signalov . Trochu som z nej vytriezvel a necitim sa uz taky nervozny ako pred tym. Myslim ze dost spravilo aj to ze sme sa tak trochu otukali.

Inak super za tipy, neviem zareagovat na vsetko, ale cenim si to! vdaka. :)

chachacha

Ako zistis ze si ta baba pusti k telu viac ako inych? Jednoducho chlape. Vyskusaj tieto testy:
Ak sedite niekde, poloz nejaku svoju vec, pohar, pero, hocico co najblizsie k nejakemu jej predmetu. Sleduj co urobi. Ak svoj nejaky predmet pero a pod. vezme a polozi inam si neziaduci a nemas sancu. Ak svoju vec ponecha blizko tvojej tak mas scasti vyhrane lebo jej nevadis.
Iny test, ak sa s nou zhovaras, pristup z nicoho nic co najblizsie k nej, co najblizsie len na par cm. Ak sa odtiahne chce si drzat odstup, ak zostane nevadis jej a je rada v tvojej blizkosti.
Divaj sa jej drzo do oci, ak neuhne si jej sympaticky a mas sancu ak uhyba pohladom tak mas smolu.

ivobrick

Michal - a preco sa s nou teda nehras?
Ak budes ako robot, strnuly.. tak to bude uplne nahovno. O to horsie ze si z nej nervozny, to zeny hned vycitia.. a ty len budes rozmyslat co jej povies.

Pises spolocne zaujmy, tak ju niekam na ten spolocny zaujem zavolaj.. to sa hned nerovna rande ani svadba ani ist do postele ani nic take.

Pises ze nema nikoho - niekoho hlada /mozno/ preco by si to nemohol byt ty???
Zistis to jednoducho - podla toho ako sa vystroji, a ako odpovie na to ked jej nieco pochvalis - napr. vlasy. Zeny to maju radi, navyse to je jedno aka ci vydata ci volna ci hocijaka - skus to na hociktorej. /Len to neprezen u tej tvojej, trochu uz musis vediet kde ma hranice a co uz nemozes/. Aj to ze "mas pekny zadok" sa da povedat ocami, bez toho aby ti jednu zabila napriklad.

To pisanie/smskovanie by som obmedzil na minimum, ako ti tu niekto pisal rob to co doteraz, mas aj svoje veci, ak ju budes uhanat - resp. lozit zanou ako psik tiez to nedopadne dobre.

Su len tri moznosti:
1., budes vyklepany a bat sa risknut to a nebude s toho NIC
2., budes zanou doliezat, vymyslat co povedat, hrat to na "istotu" a zostanes pre nu len kamarat/alebo sa jej zhnusis, zase NIC
3., risknes to v prijatelnej miere pre nu /ty ju poznas ja nie/ budes ju bavit, povies jej ze sa ti paci - nie doslovne, pochvalit sa da hocico.. neni blba dojde jej to.. ziskas to tvoje VSETKO.

nazor

De - ja si nemyslim ze opytat sa napriamo je trapne. Mozno na zakladnej alebo na strenej skole by to tak niekto vnimal :D (neviem kolko ma zakladatej temy rokov), ale inak to teda trapne nazoaj nevnimam. Ked uz sa dvaja viacej stretavaju a padnu aj nejake naznaky a aj tak sa nic viac neudeje, preco by to bola zla otazka :-) jasne ze sa jej nemusi hned spytat - chces so mnou chodit? :D staci sa narovinu spytat, ci sa jej napr paci. Alebo jej povedat ze sa paci ona jemu a odpoved dostane z realkcie a nemusi polozit ziadnu otazku. A bude na istom.

nazor

No podla mna kazda zena je ina a inak prejavuje, ci ma zaujem. :-) Ale poviem za seba. Ja ked som sa este len stretavala so svojim priatelom ako kamoska a bola som uz zalubena cakala som, ze urobi on ten prvy krok. Nejake objatie, pusa ... a on stale nic :D Vzdy ked sme sa lucili cakala som ze uz pride pusa na usta a on zase len na lice :D po 2 tyzdnoch ma to uz hnevalo, tak som mu naznacila, ze nieco cakam. V podstate to bolo nejakou formou otazky, ze co si mam mysliet o nasich kazdodennych stretavaniach (do noci spolu vonku), ked sa stale sprava ako kamarat. :-) Uz si to nepamatam uplne presne bolo to davno. Este v ten vecer ma objal a potom uz prisla aj pusa a odvtedy sme spolu :D mozno nejaka hanblivejsia by cakala a cakala, ale ja mam rada veci naisto. A ked vravis, ze sa ti stale pozera do oci to moze byt dobre znamenie, ze to nemusis nejak extra dlho natahovat. A ja ked som zalubena a chcem, aby to ten muz vycitil, tak sa na neho stale vela usmievam a tiez sa pozeram stale do oci pri rozpravani. A myslim ze to je vycitit aj v rozhovore. Ze na ziaden naznak cohokolvek neoponujem - naopak ked sa mi muz nepaci a vidim ze ma chce zbalit, davam mu jasne najavo ze nic z toho nebude. A na jeho akukolvek slovnu narazku odpoviem tak, aby si nerobil nadej. Ale to som ja :-) a kazda sme ina.. tak aspon jeden pohlad od zeny. :) A mozno to spoznas aj podla toho, ci sa s tebou stretne vzdy ked jej to navrhnes. Ja ked mam zaujem, tak sa na daneho muza natolko tesim, ze si vyhradim vsetkom mozny cas aby sme sa vidieli. Cize ak stretnutia neodmieta (v pripade ze nie je v praci a pod:D) tak si myslim ze aj to o niecom vypoveda.:)

De

" ale ci sa jej pacim v tom veru isty nie som. Mam nejake naznaky ale zatial nie som si tym isty sto percentne. Ako to zistit co najlahsie? "

Na to by mohli odpovedat samotne zeny :) Ze podla coho ma chlap vediet ci sa zene paci ako muz, ak sa jej to priamo neopyta ?

Ja by som skusil asi nejake fyzicke prejavy, ak citis ze to chces urobit - napr. objat ju, dat jej pusu, chytit za ruku. Ked sa pri takejto akcii neodtiahne tak to moze znamenat asi ze nie si fyzicky jej anti-typ a nejake sance ze si jej symapticky aj fyzicky tam asi su.

Alebo potom najefektivnejsia moznost - proste sa na to priamo opytat :D Je to podla mna dost trapne ale budes vediet na isto.

slovakien

god dag. sexualny pud je silny hnaci motor, jeden z najsilnejsich, snad po potrebe bezpecia, vody a jedla. ale da sa ho relativne lahsie korigovat nez ostatne a niekto vie byt bez partnera aj dlhsiu dobu. jednym zo sposobov je najst si nejaku zaujimavu zivotnu napln. ja neviem povedzte si sami, kariera, hobby, deti, menujte...
a naco je to dobre ? aby mal clovek od toho vacsi odstup, respektive mal nad tym vacsi nadhlad. a nadhlad zmiernuje obavy, tremu.
aj nemat zbytocne velke ocakavania, predstavy je dobre a zmiernuje to obavy, tremu. treba si davat pozor na to aby si sa nezalubil do predstavy o nej. zamilovavanie sa do predstavy o niekom robia ludia ovela castejsie nez si uvedomuju alebo su schopni si priznat.

michal555

De - Som si isty ze frajera hlada ale ci sa jej pacim v tom veru isty nie som. Mam nejake naznaky ale zatial nie som si tym isty sto percentne. Ako to zistit co najlahsie?

De

Vpodstate momentalne je pre teba dolezite vediet:

- ci si telesne jej typ
- ci aktualne vobec hlada frajera a ci je volna

Proste musis sa sustredit tam, kde o tvoju ponuku byt frajerom je zaujem. Ak napriklad vobec nehlada vztah, alebo sa jej ako muz nepacis, tak vsetko ostatne je zbytocne pretoze by si jej ponukal nieco o co nema zaujem, nech sa snazis a robis cokolvek.

Chapes nie ? :) Proste je zbytocne riesit ako sa k nej mas chovat a cim ju ohurit, ked momentalne ani netusis ci vobec niekoho hlada a ci sa jej ako muz vobec pacis.